King, Susan F.

seznam / mřížka
King, Susan F.

King, Susan F.

Susan Longhi King (1951) je známou autorkou historických románů, z nichž se mnoho stalo bestsellery. Studovala umění na universitě ve Washingtonu D.C. a historii na University of Maryland, kde také přednášela a získala doktorát. Po narození třetího syna začala psát beletrii inspirována svými poznámkami zejména o středověké Británii. Tak se zrodil její první román The Black Thorne’s Rose, který se odehrává v Anglii ve 13. století. Publikuje též pod pseudonymy Susan King a Sarah Gabriel a její knihy jsou předmětem obdivu pro její schopnost historického detailu a lyrický styl. Žije s manželem a třemi syny ve městě Gaithersburgu, v americkém Marylandu, a často navštěvuje své oblíbené Skotsko, kde je členem Skotské společnosti antikvářů.
 

- 25%
Rue, lady Gruadh, je poslední ženou v dynastii rodu skotských králů. Po smrti manžela, mocného pána ze severu, je nucena, stále ještě nosíc jeho dítě, provdat se za jeho vraha, bojovného Macbetha. Po jeho vítězstvích nad Vikingy, Sasy a zrádnými skotskými pány začíná Rue svého muže, jehož tak opovrhovala, pomalu respektovat. A v té chvíli si uvědomuje, že pouze Macbeth, se svými nekonečnými ambicemi, je schopen př…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.