Autoři

Série

Rozpálený
(Série - Most Wanted - 3)

od
Kenner, J.
  • Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi, Obnažené a především Stark Trilogy přichází závěr erotické série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje.

     

    Podvody a hry, lži a klamy.

    Tohle pro mě nejsou jen pouhá slova, ale způsob života. Nikdy jsem si nikoho nepustila k tělu – ale pak se objevil Cole August a já už jsem nedokázala dál odolat.

     

    Nejtemnější a nejdrsnější třetí díl série přináší příběh ženy, která si říká tolika jmény, že ani neví, kým zrovna je. Jejím protějškem je muž s duší umělce a s minulostí gangstera, jejíž následky si nese dodnes.

    Cole je ohromně sexy a neuvěřitelně loajální, ale skrývá v sobě temná tajemství a hluboké jizvy. Není mnoho žen, jež by zvládly jeho zvrácené potřeby.

     

    Bylo však na něm cosi, co mě lákalo – a naší vzájemné touze se nedalo odolat.

    Věděla jsem, jak je nebezpečný, ale čím by byla vášeň bez trochy rizika?

     

    Dávná traumata i situace, kdy jim jde o život, jim nakonec pomůže překonat to, co nikdo z nich nečekal. Co když je to láska?

  • Autor: Kenner, J.
    Překladatel: Selementová, Zuzana
    Série: Most Wanted
    Pořadí v sérii: 3.
    Název: Rozpálený
    Původní název: Ignited
    Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
    ISBN: 978-80-269-0123-5
    Vazba: vázaná
    Formát:120.00 x 195.00 mm
    Počet stran: 344
    Vydání: 1.
    Datum vydání: 29. 4. 2015
  •  

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.