Autoři

Série

Darker - Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye
(Série - Fifty Shades - 5)

od
James, E L
 • ZNOVU PROŽIJTE VÁŠEŇ PADESÁTI ODSTÍNŮ TEMNOTY OČIMA CHRISTIANA GREYE PROSTŘEDNICTVÍM JEHO VLASTNÍCH SLOV, ZMUČENÝCH MYŠLENEK, ÚVAH A SNŮ.

   

  E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa.

   

  JEJICH SPALUJÍCÍ A SMYSLNÝ POMĚR jim přinesl smutek a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy. Odhodlaný získat ji zpět se pokouší potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek.

   

  Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf Jack Hyde chce Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut doktor Flynn čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti?

   

  I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si ho udrží?

 • Autor: James, E L
  Překladatel: Lišková, Zdenka
  Série: Fifty Shades
  Pořadí v sérii: 5.
  Název: Darker - Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye
  Původní název: Darker
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Erotické romány
  EAN: 9788026909477
  ISBN: 978-80-269-0947-7
  Vazba: vázaná
  Formát:145.00 x 205.00 mm
  Počet stran: 552
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 17. 10. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.