Aktuality

HŘÍŠNÉ DOPISY - UKÁZKA Z LETNÍHO HITU
Hříšné dopisy - očekávaný hit tohoto léta od bestsellerových autorek Penelope Ward a Vi Keeland. Jejich romány (Milá Bridget, chci tě, Rebelský dědic, Rebelské srdce a Nesnáším tě) rychle mizely z knihkupeckých pultů – a ještě rychleji jste si je stahovali do čteček.Co můžete očekávat od Hříšných dopisů? Rozhodně knihu, kterou neodložíte a příběh, který vás vezme za srdce a budete si ho chtít přečíst znovu.***Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala.S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemn..
NOVÁ VERZE E-SHOPU
Vážení zákazníci,spustili jsme pro vás novou verzi e-shopu. Věříme, že se v ní budete lépe orientovat – předělali jsme kategorie titulů, upravili vyhledávání a celý objednávkový systém.V případě, že jste u nás registrovaní, nemusíte se ničeho obávat. Vaše přihlašovací údaje jsou stále stejné. Každá změna však přináší i komplikace – předem Vám tedy děkujeme za pochopení a trpělivost, než se nám podaří plně odladit základní i mobilní verzi e-shopu...
UKÁZKY Z KNIHY UKRADENÝ POLIBEK
L. J. Shen už naši čtenáři znají velmi dobře. Barva půlnoci patřila v minulém roce mezi naše nejprodávanější tituly a oblíbili jste si také sérii Hříšníci, ze které jsme dosud vydali úvodní novelu Defy (pouze v elektronické verzi) a plnohodnotné díly Vicious a Ruckus. A před dalším dílem Hříšníků pro vás máme UKRADENÝ POLIBEK. ~ ~ ~ Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Francesca byla zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Musela se však provdat za senátora Wolfa Keatona, který ji získal jako vykoupení za..
TERI WILSON: ÚŽASNÝ PAN DARCY - UKÁZKA Z KNIHY
K autorce Teri Wilson nevedla obvyklá cesta – její knihy nám nenabízela žádná agentura, nezaregistrovali jsme je ani katalozích. Ale jako správní romantici sledujeme, co se v našem oblíbeném žánru děje i ve filmovém světě. A objevili jsme film Unleashing Mr. Darcy, natočený společností Hallmark podle stejnojmenného románu Teri Wilson. Jelikož nás zaujal, o autorce jsme začali zjišťovat více informací – a výsledkem jsou práva na tři její knihy. Úžasný pan Darcy, Odmaskovaná Julie a The Accidental Beauty Queen (český název připravujeme).   V únoru vychází první z&n..
MEGHAN QUINN: JAK RANDIT SE SESTROU NEJLEPŠÍHO KAMARÁDA - UKÁZKA
Meghan Quinn patří mezi naše nejnovější autorky. V zahraničí se její romány vždy vyšvihnou mezi bestsellery, na Goodreads má již přes 120.000 hodnocení… Čtenářky oceňují její moderní a romantické komedie, kterým nechybí pořádná dávka humoru, cit a vášeň. Jako první k vydání jsme pro vás vybrali jednu z jejích novějších knih Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda. Je to vlastně úplně jednoduché…   Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře svého kam..
J. D. HAWKINS: NEPROFESIONÁL - UKÁZKA Z KNIHY
J. D. Hawkinse jsme vám letos představili dvakrát – vydali jsme romány Hvězdný šéf a Láska a tetování. V obou případech jsme zaznamenali velký čtenářský zájem, tištěné verze jsou téměř rozebrané a e-knihy se objevily v TOP 10 nejprodávanějších e-knih v České republice za měsíc květen a srpen. Na leden připravujeme novinku Neprofesionál. Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Owen má tu nejskvělejší práci na světě. Randí s krásnými ženami a píše o tom. Ovšem rád by svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Touží po vlastní online re..
JEN FREDERICK: CHCI TĚ - UKÁZKA Z KNIHY
Jen Frederick není tak úplně naší novou autorkou. Znáte ji velmi dobře pod pseudonymem Erin Watt, pod kterým napsala společně s Elle Kennedy sérii Royalové a samostatné romány Něco skutečného a Jediná maličkost.   Chci tě je silný a emotivní příběh, který přečtete jedním dechem. Dvě ztracené duše, které vězní zoufalství, násilí i zanedbávání. Leka se poprvé setkává s Bitsy, když je mu dvanáct let. Holčička je vyděšená, nemá kam jít – a Leka ji vezme pod svá ochranná křídla, i když je sám ještě dítě. Chrání ji od světa zločinu, zlých lidí, ale neochrání ji před sebou… ..
SLYŠELI JSTE O DEFY OD L. J. SHEN? TOHLE PROSTĚ MUSÍTE MÍT!
L. J. Shen vám asi nemusíme připomínat, že? Napsala knihu Barva půlnoci, která se vám podle ohlasů moc líbila. Proto jsme se rozhodli vydat její další knihy – proto je tu série Hříšníci. Defy: Nebezpečná láska, úvodní díl série, měl vyjít až na podzim, ale rozhodli jsme se vám udělat radost už teď v létě. Od středy 21. 8. 2019 si můžete stáhnout elektronickou verzi a po přečtení se těšit na pokračování s názvem Vicious.Defy má něco málo přes 120 stran, proto příběh vydáváme pouze jako e-knihu, ale Vicious už vyjde v obou verzích, jak je v&..
PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ PRO SKLENICI SRDÍČEK
Naše autorka Jennifer Hillier získala za román Sklenice srdíček prestižní ocenění International Thriller Writers Award v kategorii BEST HARDCOVER NOVEL (nejlepší vázaná kniha).https://thrillerwriters.org/thriller-awards/Autorce srdečně gratulujeme!Pokud jste knihu ještě nečetli, můžete si ji objednat přímo u nás se slevou 25 %. Dostupná je také v elektronické verzi u všech našich prodejců.      *Zdroj fotografií: https://www.facebook.com/JenniferHillierAuthor/ ..
MISTER - NOVÝ BESTSELLER E L JAMES V BARONETU
Tento týden se nám konečně podařilo získat práva na český a slovenský překlad bestselleru THE MISTER od E L JAMES! Vydání plánujeme na listopad tohoto roku, potvrdit můžeme i to, že obě jazykové verze budou mít originální obálku. Další informace ohledně názvu a předprodeje přineseme v následujících týdnech. Zatím vás můžeme nalákat anotací…Ponořte se do milostného příběhu plného vášně.THE MISTER je novou poutavou romancí spisovatelky E L JAMES, autorky celosvětově úspěšné trilogie Padesát odstínů.Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe ..
VALENTÝNSKÝ VÝPRODEJ
window.location.replace("https://baronet.cz/edicni-plan-prehled"); ..
STŘÍBRNÁ LABUŤ JE ZVRÁCENÁ
Zajímá vás, co o své knize Stříbrná labuť napsala Amo Jones? Tady to máte... K něčemu se teď musím přiznat. Stříbrná labuť je zvrácená. Možná je to ten nejšílenější příběh, co jsem kdy napsala, se stejně tak šílenými hrdiny. Kdo by to tušil? Víte, když jsem knihu začala psát, měla být pro věkovou kategorii „young adult“, pro teenagery. Chtěla jsem napsat knihu, kterou by si mohly přečíst moje sestry. Knihu, po jejímž přečtení by se lidé nedívali na mou mámu s myšlenkou: „Kruci… co strašného se tvé holce stalo?“ Všechna ta zlost, krutost, hry, divoký sex, to pomyšlení: „Co to k***a je?..
DARKER - PADESÁT ODSTÍNŮ TEMNOTY POHLEDEM CHRISTIANA GREYE
Nakladatelství Baronet získalo práva na český a slovenský překlad románu DARKER od E L JAMES – Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Vydání obou verzí plánujeme na říjen tohoto roku. Další informace budou následovat v příštích týdnech.   ..
ROZHOVOR S CATHERINE DOYLE, AUTORKOU SÉRIE KREV ZA KREV
Romantiku a pořádnou dávku napětí nabízí trilogie Krev za krev od irské autorky Catherine Doyle. Co ji k napsání young adult série inspirovalo a proč se rozhodla zasadit příběh do prostředí mafie, se dočtete v rozhovoru.   Narodila jste se v Irsku, žijete v Dublinu. Proč jste jako místo děje své série Krev za krev zvolila Chicago? Moc jsem toužila psát o zločineckém podsvětí, a přestože máme v západním Irsku určitou, i když hodně nízkou míru zločinnosti, nedá se to absolutně vůbec porovnat s tím, s čím jsem chtěla ve své sérii pracovat. Ch..
ROZHOVOR S HANOU MARIÍ KÖRNEROVOU
Hana Marie Körnerová patří mezi nejúspěšnější a nejprodávanější české autorky. V devadesátých letech na sebe strhla pozornost nadčasovou historickou ságou Pán hor. I její další romány zaujaly širokou veřejnost a na knižních pultech se po nich jen zaprášilo. Ke knižnímu vydání Pána hor se vrací již počtvrté, všech šest dílů vyjde v našem nakladatelství.   Kdy jste si poprvé začala pohrávat s myšlenkou, že napíšete historickou ságu Pán hor?  Já to přesně nevím. Vždyť je to skoro půl století. Psala jsem román, který se jako obvykle nijak nejmenoval. Názvy ..
MAFIÁNOVI JSOU TADY!
Vendeta od Catherine Doyle je přesně to pravé pro ty, kdo chtějí číst dobrou young adultku nabitou romantikou, napětím, jiskřením, přitažlivostí, ale i temnotou, rivalitou, žárlivostí a nebezpečím. Jestli ji vezmete do ruky s tím, že si přečtete jen pár stránek, pak na to rovnou zapomeňte. Přijdete na to sami o pár hodin později, až zjistíte, že jste ztratili pojem o čase. Když se totiž jedná o pomstu, je láska ta nejhorší komplikace, jakou si umíte představit. A protože dobrého čtení není nikdy dost, můžete se už teď těšit na další dvě pokračování! Vydáme je letos v sérii Kre..
ROZHOVOR S AUTORKOU BESTSELLERU TA DRUHÁ
Michelle Adams se původně chystala vydat svůj psychologický thriller vlastním nákladem. Nakonec však svěřila rukopis do péče literárního agenta, a rozhodně toho nemůže litovat. Kniha Ta druhá se stala bestsellerem ještě před vydáním – prodala se do mnoha zemí světa a získala nadšené recenze jak od čtenářů, tak od literárních kritiků.   Ta druhá je vaše prvotina, která se prodala do 14 zemí světa. Jaký máte pocit z tak velkého úspěchu? Naprosto mě to překvapilo –  a to v tom nejlepším slova smyslu. Když jsem dostala první e-mail od své agentky, kter..
PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVOU EDICI MagicBooks
Od roku 2014 jsme se zabývali myšlenkou na novou edici, která by se zaměřila na dětské čtenáře a naplnila tak naše motto: bavit celou rodinu. S plánováním titulů, a hlavně jejich výběrem, jsme strávili téměř dva roky, než jsme konečně narazili na knihy, které splňovaly naši představu. Edici jsme pojmenovali MagicBooks, protože v každé dětské knize je ukrytá špetka magie a záleží jen na autorovi a fantazii malého čtenáře, do jakého magického světa se díky příběhu přenese. Podívejte se, jaké knihy jsme pro vás a vaše děti připravili. Věříme, že mezi nimi najdete rovnou n..
V pátek 17. února proběhla beseda MUDr. Jana Cimického v Charitativním středisku Gabriel v Ostravě. Při této příležitosti autor pokřtil knihu Téměř jasný případ za účasti Mgr. Bc. Tomáše Tuhého, prezidenta Policie ČR a jeho dvou dětí. Podívejte se na fotografie, jejichž autorkou je paní Hana Papežová. A nezapomeňte, že už 8. března vychází MUDr. Janu Cimickému nová kniha Blanický rytíř.                 ..
FEJETON HANY MARIE KÖRNEROVÉ
Hana Marie Körnerová se řadí k nejúspěšnějším českým spisovatelkám posledních let. Mezi její neznámější díla patří historická sága Pán hor, Andělská tvář a Heřmánkové údolí. Málokdo ovšem ví, že autorka píše také skvělé fejetony. Jeden z nich jsme se vám společně rozhodli představit zároveň s informací, že se několika románů od Hany Marie Körnerové dočkáte i v našem nakladatelství. Již brzy…   Láska, romantika a filmové srovnávání. Jo a sex. Blíží se prázdniny, pro populaci ve správném věku je to čas letních lásek, pro ty ostatní čas letních romantických ko..

Zobrazuji 1 až 20 z 24 (celkem stran 2)

Aktuality

archiv aktualit

HŘÍŠNÉ DOPISY - UKÁZKA Z LETNÍHO HITU

Hříšné dopisy - očekávaný hit tohoto léta od bestsellerových autorek Penelope Ward a Vi Keeland. Jejich romány (Milá Bridget, chci tě, …

NOVÁ VERZE E-SHOPU

Vážení zákazníci,spustili jsme pro vás novou verzi e-shopu. Věříme, že se v ní budete lépe orientovat – předělali jsme kategorie titulů, upravili vyhledávání a celý objednávkový systém.V p…

UKÁZKY Z KNIHY UKRADENÝ POLIBEK

L. J. Shen už naši čtenáři znají velmi dobře. Barva půlnoci patřila v minulém roce mezi naše nejprodávanější tituly a oblíbili jste si také sérii Hříšníci, ze které jsme dosud vydali úvodní no…