Aktuality

NA VLÁSKU – BESTSELLEROVÁ KANCELÁŘSKÁ ROMANCE
Oblíbili jste si kancelářské romance? A co takhle film Ďábel nosí Pradu? Řekli jste dvakrát ano? V tom případě si román Na vlásku od Lucy Score okamžitě zamilujete!Zapomeňte teď na Mirandu Priestlyovou. Místo náročné šéfky tu totiž máme nerudného bosse… Dominika Russoa. Na pohled je odtažitý, zádumčivý, nepřístupný a hodně ctižádostivý. Podřízení kolem něj chodí raději po špičkách. Ally Moralesová je naopak optimistická a kurážná žena, která se umí postavit za sebe i za druhé a nenechá se odradit neúspěchem.Co se stane, když se tyto dva živly střetnou, navíc na jednom pracovišti, v redakc..
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY
Přemýšlíte, jaké knihy koupit pod stromeček rodině a přátelům?Máme pro vás několik tipů na vánoční romance pro chvíle pohody a odpočinku.Co si budeme namlouvat… V dnešní době právě takové příběhy potřebujeme. :-) A ještě pro jistotu připomínáme, že přímo u nás získáte slevu 25 %. :-)V době, kdy jsou knihkupectví zavřená, se taková sleva rozhodně vyplatí.Dvanáct vánočních schůzek, prvotina Jenny Bayliss, se stala hitem ještě před vydáním, protože nadchla mnoho nakladatelů z celého světa, kteří ji neváhali zařadit do edičních plánů.Romantická komedie nás seznamuje s Kate Turnerovou, která nikdy ..
ZÁSILKOVNA - ZMĚNA ÚLOŽNÍ DOBY OD 1. 11. 2020
Vážení zákazníci,rádi bychom vás informovali o změně úložní doby, kterou nám sdělila společnost Zásilkovna. Od 1. 11. 2020 do 24. 12. 2020 je zavedena zkrácená úložní doba zásilek na 5 kalendářních dnů s možností prodloužení pouze o 1 den. Změna se dotkne nejen objednávek realizovaných v tomto termínu, ale i veškerých předobjednávek, které čekají na vyřízení.Děkujeme vám za pochopení...
VÍKENDOVÁ SOUTĚŽ O KNIHU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
Je tady víkendová soutěž! Pojďte si k nám vyhrát knihu podle vlastního výběru! Podmínkou je správná odpověď na otázku a výběr knihy, kterou máme skladem. Soutěžit můžete od pátku 25. září 2020 do neděle 27. září 2020.Celkem vylosujeme pět výherců. :-)Pravidla soutěže najdete zde: https://baronet.cz/soutezni-pravidlaOdkaz na soutěžní formulář: klikněte zde..
TRAILER K FILMOVÉ DUNĚ
Už jste viděli trailer k nové filmové Duně? Knižní předlohu od Franka Herberta jsme právě opět vydali, tak si ji můžete přečíst ještě dřív, než se v roce 2021 vydáte do kina.Příběh Duny se odehrává v daleké budoucnosti v mezihvězdném impériu, kterému vládne padišáh imperátor Shaddam IV. z rodu Corrino, jemuž jsou podřízené všechny velkorody. Mladý Paul Atreides – dědic a následovník rodu Atreidů – odlétá se svým otcem vévodou Letem a matkou Jessikou na Arrakis, pouštní planetu, jež je jediným zdrojem výjimečného koření, nejdůležitější a nejcennější látky ve vesmíru s podivuhodnými vlastnostmi...
LOVECRAFTOVA ZEMĚ OD 17. 8. NA HBO
17. 8. odstartuje na HBO seriál Lovecraftova země, očekávaný hit podle stejnojmenné knihy Matta Ruffa, kterou si u nás můžete objednat se slevou 25 %.Produkce seriálu se ujal např. J. J. Abrams, který se podílel na filmech Star Trek, Mission: Impossible či seriálech Fringe, 11.22.63 a mnoha dalších.Oficiální text HBO:Lovecraftova země, nový dramatický seriál z produkce HBO, je inspirován stejnojmenným románem spisovatele Matta Ruffa z roku 2016. Sleduje mladého Atticuse Freemana (Jonathan Majors), který se v padesátých letech minulého století vydává spolu s kamarádkou Letitiou (Jurnee Smollett..
DEFY - LIMITOVANÉ VYDÁNÍ
Určitě už jste si stačili všimnout, že jsme vydali DEFY od L. J. Shen v tištěné verzi. Limitované vydání je k dispozici pouze v našem e-shopu, nikdy jinde Defy neseženete.A protože se jedná o limitované vydání, omezili jsme počet výtisků pro jednoho zákazníka na 2 ks, aby se dostalo na vás všechny, co jste si u nás ostatní díly série Hříšníci pořídili.Doufáme, že jsme vám tímto vydáním zpříjemnili den. A pokud chcete mít jistotu, že o knihu nepřijdete, doporučujeme vám zahájit objednávku. :-)..
HŘÍŠNÉ DOPISY - UKÁZKA Z LETNÍHO HITU
Hříšné dopisy - očekávaný hit tohoto léta od bestsellerových autorek Penelope Ward a Vi Keeland. Jejich romány (Milá Bridget, chci tě, Rebelský dědic, Rebelské srdce a Nesnáším tě) rychle mizely z knihkupeckých pultů – a ještě rychleji jste si je stahovali do čteček.Co můžete očekávat od Hříšných dopisů? Rozhodně knihu, kterou neodložíte a příběh, který vás vezme za srdce a budete si ho chtít přečíst znovu.***Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala.S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemn..
NOVÁ VERZE E-SHOPU
Vážení zákazníci,spustili jsme pro vás novou verzi e-shopu. Věříme, že se v ní budete lépe orientovat – předělali jsme kategorie titulů, upravili vyhledávání a celý objednávkový systém.V případě, že jste u nás registrovaní, nemusíte se ničeho obávat. Vaše přihlašovací údaje jsou stále stejné. Každá změna však přináší i komplikace – předem Vám tedy děkujeme za pochopení a trpělivost, než se nám podaří plně odladit základní i mobilní verzi e-shopu...
UKÁZKY Z KNIHY UKRADENÝ POLIBEK
L. J. Shen už naši čtenáři znají velmi dobře. Barva půlnoci patřila v minulém roce mezi naše nejprodávanější tituly a oblíbili jste si také sérii Hříšníci, ze které jsme dosud vydali úvodní novelu Defy (pouze v elektronické verzi) a plnohodnotné díly Vicious a Ruckus. A před dalším dílem Hříšníků pro vás máme UKRADENÝ POLIBEK. ~ ~ ~ Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Francesca byla zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Musela se však provdat za senátora Wolfa Keatona, který ji získal jako vykoupení za..
TERI WILSON: ÚŽASNÝ PAN DARCY - UKÁZKA Z KNIHY
K autorce Teri Wilson nevedla obvyklá cesta – její knihy nám nenabízela žádná agentura, nezaregistrovali jsme je ani katalozích. Ale jako správní romantici sledujeme, co se v našem oblíbeném žánru děje i ve filmovém světě. A objevili jsme film Unleashing Mr. Darcy, natočený společností Hallmark podle stejnojmenného románu Teri Wilson. Jelikož nás zaujal, o autorce jsme začali zjišťovat více informací – a výsledkem jsou práva na tři její knihy. Úžasný pan Darcy, Odmaskovaná Julie a The Accidental Beauty Queen (český název připravujeme).   V únoru vychází první z&n..
MEGHAN QUINN: JAK RANDIT SE SESTROU NEJLEPŠÍHO KAMARÁDA - UKÁZKA
Meghan Quinn patří mezi naše nejnovější autorky. V zahraničí se její romány vždy vyšvihnou mezi bestsellery, na Goodreads má již přes 120.000 hodnocení… Čtenářky oceňují její moderní a romantické komedie, kterým nechybí pořádná dávka humoru, cit a vášeň. Jako první k vydání jsme pro vás vybrali jednu z jejích novějších knih Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda. Je to vlastně úplně jednoduché…   Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře svého kam..
J. D. HAWKINS: NEPROFESIONÁL - UKÁZKA Z KNIHY
J. D. Hawkinse jsme vám letos představili dvakrát – vydali jsme romány Hvězdný šéf a Láska a tetování. V obou případech jsme zaznamenali velký čtenářský zájem, tištěné verze jsou téměř rozebrané a e-knihy se objevily v TOP 10 nejprodávanějších e-knih v České republice za měsíc květen a srpen. Na leden připravujeme novinku Neprofesionál. Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Owen má tu nejskvělejší práci na světě. Randí s krásnými ženami a píše o tom. Ovšem rád by svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Touží po vlastní online re..
JEN FREDERICK: CHCI TĚ - UKÁZKA Z KNIHY
Jen Frederick není tak úplně naší novou autorkou. Znáte ji velmi dobře pod pseudonymem Erin Watt, pod kterým napsala společně s Elle Kennedy sérii Royalové a samostatné romány Něco skutečného a Jediná maličkost.   Chci tě je silný a emotivní příběh, který přečtete jedním dechem. Dvě ztracené duše, které vězní zoufalství, násilí i zanedbávání. Leka se poprvé setkává s Bitsy, když je mu dvanáct let. Holčička je vyděšená, nemá kam jít – a Leka ji vezme pod svá ochranná křídla, i když je sám ještě dítě. Chrání ji od světa zločinu, zlých lidí, ale neochrání ji před sebou… ..
SLYŠELI JSTE O DEFY OD L. J. SHEN? TOHLE PROSTĚ MUSÍTE MÍT!
L. J. Shen vám asi nemusíme připomínat, že? Napsala knihu Barva půlnoci, která se vám podle ohlasů moc líbila. Proto jsme se rozhodli vydat její další knihy – proto je tu série Hříšníci. Defy: Nebezpečná láska, úvodní díl série, měl vyjít až na podzim, ale rozhodli jsme se vám udělat radost už teď v létě. Od středy 21. 8. 2019 si můžete stáhnout elektronickou verzi a po přečtení se těšit na pokračování s názvem Vicious.Defy má něco málo přes 120 stran, proto příběh vydáváme pouze jako e-knihu, ale Vicious už vyjde v obou verzích, jak je v&..
PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ PRO SKLENICI SRDÍČEK
Naše autorka Jennifer Hillier získala za román Sklenice srdíček prestižní ocenění International Thriller Writers Award v kategorii BEST HARDCOVER NOVEL (nejlepší vázaná kniha).https://thrillerwriters.org/thriller-awards/Autorce srdečně gratulujeme!Pokud jste knihu ještě nečetli, můžete si ji objednat přímo u nás se slevou 25 %. Dostupná je také v elektronické verzi u všech našich prodejců.      *Zdroj fotografií: https://www.facebook.com/JenniferHillierAuthor/ ..
MISTER - NOVÝ BESTSELLER E L JAMES V BARONETU
Tento týden se nám konečně podařilo získat práva na český a slovenský překlad bestselleru THE MISTER od E L JAMES! Vydání plánujeme na listopad tohoto roku, potvrdit můžeme i to, že obě jazykové verze budou mít originální obálku. Další informace ohledně názvu a předprodeje přineseme v následujících týdnech. Zatím vás můžeme nalákat anotací…Ponořte se do milostného příběhu plného vášně.THE MISTER je novou poutavou romancí spisovatelky E L JAMES, autorky celosvětově úspěšné trilogie Padesát odstínů.Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe ..
VALENTÝNSKÝ VÝPRODEJ
window.location.replace("https://baronet.cz/edicni-plan-prehled"); ..
STŘÍBRNÁ LABUŤ JE ZVRÁCENÁ
Zajímá vás, co o své knize Stříbrná labuť napsala Amo Jones? Tady to máte... K něčemu se teď musím přiznat. Stříbrná labuť je zvrácená. Možná je to ten nejšílenější příběh, co jsem kdy napsala, se stejně tak šílenými hrdiny. Kdo by to tušil? Víte, když jsem knihu začala psát, měla být pro věkovou kategorii „young adult“, pro teenagery. Chtěla jsem napsat knihu, kterou by si mohly přečíst moje sestry. Knihu, po jejímž přečtení by se lidé nedívali na mou mámu s myšlenkou: „Kruci… co strašného se tvé holce stalo?“ Všechna ta zlost, krutost, hry, divoký sex, to pomyšlení: „Co to k***a je?..
DARKER - PADESÁT ODSTÍNŮ TEMNOTY POHLEDEM CHRISTIANA GREYE
Nakladatelství Baronet získalo práva na český a slovenský překlad románu DARKER od E L JAMES – Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Vydání obou verzí plánujeme na říjen tohoto roku. Další informace budou následovat v příštích týdnech.   ..

Zobrazuji 1 až 20 z 31 (celkem stran 2)

Aktuality

archiv aktualit

NA VLÁSKU – BESTSELLEROVÁ KANCELÁŘSKÁ ROMANCE

Oblíbili jste si kancelářské romance? A co takhle film Ďábel nosí Pradu? Řekli jste dvakrát ano? V tom případě si román Na vlásku od Lucy Score okamžitě zamilujete!Zapomeňte teď na Mirandu Priest…

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Přemýšlíte, jaké knihy koupit pod stromeček rodině a přátelům?Máme pro vás několik tipů na vánoční romance pro chvíle pohody a odpočinku.Co si budeme namlouvat… V dnešní době právě takové příběhy potř…

ZÁSILKOVNA - ZMĚNA ÚLOŽNÍ DOBY OD 1. 11. 2020

Vážení zákazníci,rádi bychom vás informovali o změně úložní doby, kterou nám sdělila společnost Zásilkovna. Od 1. 11. 2020 do 24. 12. 2020 je zavedena zkrácená úložní doba zásilek na 5 kalendářní…