Autoři

Série

DUBNOVÉ NOVINKY

DUBNOVÉ NOVINKY

Co si od nás přečtete v dubnu? Chystáme pro vás pěknou nadílku – a snad už bude aktuální situace pod kontrolou a všechny naše tituly se zase objeví na knihkupeckých pultech.

Ale i tak bychom vás rádi ujistili, že knihy můžete získat přímo od nás s 25% slevou a s poštovným od 55 Kč, pokud si zvolíte jako dopravce Zásilkovnu. A 30% slevu získáte, když si je předobjednáte ještě před vydáním!

 

Pojďme už k slibovaným novinkám.

 

Aprílový měsíc otevřou dva velké zahraniční bestsellery. Prvním z nich je 44 kapitol o 4 mužích od BB Easton. Tuto knihu doporučujeme všem našim fanynkám, je vtipná, žhavá a přečtete ji jedním dechem! Netflix podle ní natáčí seriál SEX/LIFE, kterého bychom se měli dočkat v příštím roce. Sama autorka o knize říká: Léta jsem se snažila zpestřit svůj sexuální život, až jsem to nakonec vzdala a spokojila se s deníčkem. Možná můj nádherný, chladný manžel jednoduše nebyl schopný takové vášně, jakou jsem očekávala. Koneckonců, moji bývalí byli nachlup stejně tetovaní a nabití testosteronem jako hrdinové mých oblíbených romancí. Když už nemůžu znovu prožívat takovou vášeň v reálném životě, můžu o ní aspoň psát. Ne? Nikdo se o tom nemusí dozvědět. Bude to moje malé tajemství. No a víte, co se stalo? Můj manžel si tu blbost přečetl. A víte co ještě? Začal se s nimi trumfovat…

 

Ve zcela jiném duchu se nese román Fiony Valpy, od které jste si už mohli přečíst Láska po francouzsku, Vánoce po francouzsku a Navždy po francouzsku. Moře vzpomínek nás zavede do pečovatelského domu, kde Ella překvapí svou vnučku Kendru neobvyklým přáním: chce, aby sepsala příběh jejího života. Překvapení však neberou konce – Kendra odhalí, že její babička byla tajnou agentkou, která se za války podílela na speciálních operacích. Seznámila se přitom se svým budoucím manželem, ale vedla ještě druhý život. A nikdy nezapomněla na svou velkou lásku…

 

Co se stane 8. dubna 2020? Ne, nechceme vás děsit žádnou katastrofou. :-) Přesto pozor! :-) Tento den totiž vychází další díl série Briar U od Elle Kennedy. Hru už má většina z vás nejspíš v předobjednávkách, přesto chceme připomenout, že Hunter Davenport a Demi Davisová plánují vstoupit do vašich knihoven a srdcí! A my už mezitím plánujeme další knihu této oblíbené autorky, tak se rovnou těšte na druhé pololetí.

 

16. dubna vás budeme pokoušet s novinkou J. D. Hawkinse. Představte si, že jste úspěšný muž, vyděláváte majlant a ženy se vám doslova tlačí do ložnice. Jenomže život není jenom o povrchních záležitostech. A Wyatt si uvědomí, že se musí vrátit domů a najít něco skutečného. Třeba Melinu, díky které se ocitne V pokušení. Pokud jste si oblíbili autorovy příběhy Hvězdný šéf, Láska a tetování a Neprofesionál, bude pro vás kniha správnou volbou.

 

Ve stejný den vychází i Nevěsta jeho bratra, nový díl série Nejcennější dar od Rachael Anderson. Abigail Nashová z ničeho nic uteče s lordem Jasperem Campbellem do Skotska, kde se vezmou a poté se vrátí k jeho rodině. Neposedný Jasper však nevydrží na jednom místě příliš dlouho a odjíždí k příteli na lov, kde je nešťastnou náhodou zabit. Abigail zůstává zničená, zoufalá a těhotná. Naštěstí najde porozumění u svého švagra. A nejen to… Jenomže v Anglii stále platí zákon, že švagrová a švagr nesmí vstoupit do manželského svazku…

 

Na jaře jsme vám představili naši novou autorku Teri Wilson. Román Úžasný pan Darcy byl prvním příběhem, ve kterém se autorka inspirovala slavnou a nesmrtelnou předlohou. V  Odmaskované Julii tomu není jinak. A vy se tak můžete setkat s moderní Julií a Romeem. Věčný příběh milenců je zasazený do kouzelné krajiny kalifornského Napa Valley a oslazený svůdnou, hříšnou a neodolatelnou chutí čokolády. Boj mezi klanem Arabellových a Mezzanottových začne 22. dubna.

 

Poslední dubnový týden vyjde 150. kniha Barbary Cartland v nakladatelství Baronet! Čtenářkám a čtenářům jsme vděční za to, jak jsou autorce věrní a její knihy si stále pořizují na poličky knihoven! K tomuto krásnému výročí jsme se synem autorky vybrali k vydání Bezcitného hraběte. Mladičká Vesta odjíždí z rodné Anglie na malý ostrov ve Středozemním moři, aby se stala manželkou místního knížete. Jenže nic není takové, jak si vysnila. Už cestou slyší o knížeti podivné zvěsti a v přístavu na ni navíc nečeká živá duše. Pak přijíždí hrabě Miklós Czakó, nepříjemný a arogantní člověk, který má podle všeho jediný cíl: aby Vesta nasedla na první loď a vrátila se zpět do Anglie. Jenže návrat je to poslední, co by Vesta měla v úmyslu. A tak se vydá s nesympatickým hrabětem na cestu plnou dobrodružství a nebezpečí.

 

Mnozí z vás se těšili na český překlad nové knihy L. J. Shen. Ukradený polibek je konečně tady a uzavírá naši dubnovou produkci.

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy.

Francesca byla zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Musela se však provdat za senátora Wolfa Keatona, který ji získal jako vykoupení za otcovy hříchy. A teď se Francesca musí rozhodnout, který z těch dvou mužů bude jejím osudem. Angelo, nebo Wolf?

 

 

Pevně věříme, že jsme vás dubnovou nabídkou potěšili. :-) Pod článkem nejdete odkazy přímo na knihy, které si až do dne před jejich vydáním můžete pořídit se slevou 30 %. Poté se sleva snižuje na 25 %.

Čtenáři e-knih se jich pak dočkají v den oficiálního vydání u našich prodejců.

Myslíme na vás na všechny!

Opatrujte se!

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.