Autoři

Série

NA CO SE TĚŠIT V ÚNORU

NA CO SE TĚŠIT V ÚNORU

Na únor pro vás připravujeme celkem šest novinek. Poprvé vám také představíme dvě nové autorky. Meghan Quinn přichází s romantickou komedií Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda a Teri Wilson s Úžasným panem Darcym. Ano, správně – autorka se při psaní inspirovala slavným románem Pýcha a předsudek od Jane Austen, ale pojala příběh v moderním duchu a zasadila ho do současnosti. Pokud jste milovníci psů, je to další důvod, proč si román přečíst.

Mnozí z vás se těší na Paprsek slunce od královny historických romancí Barbary Cartland. Uniknout by vám neměla ani zbrusu nová série Dynastie vévodů od Sabriny Jeffries, kterou uvádí kniha Jak se stát vévodkyní.

K začátku roku neodmyslitelně patří i detektivka Jana Cimického. Paroháč však nenabízí jen napětí, je i mistrnou sondou do mezilidských vztahů.

A jako poslední titul v měsíci vyjde Pravda krve od J. R. Ward, čtvrtý díl série Odkaz černé dýky, který je netrpělivě očekáván.


Doufáme, že vám naše knihy zpříjemní nejen celý únor.

Až do dne před vydáním je můžete objednávat s 30% slevou v našem předprodeji.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.