Autoři

Série

NOVÝ EDIČNÍ PLÁN

NOVÝ EDIČNÍ PLÁN

Představujeme vám ediční plán na první pololetí roku 2018. Najdete v něm autory, které jste si oblíbili, ale i zcela nová jména. Mezi ně patří Fiona Cummins s debutovým thrillerem Chrastění kostí. Pokud máte rádi napětí ve stylu Mlčení jehňátek, tuto knihu rozhodně nesmíte přehlédnout.

Série Karen Vailová od Alana Jacobsona je v zahraničí velmi populární. Agentka, která se specializuje na profilování sériových vrahů, patří mezi nejzajímavější postavy detektivního žánru. V první knize Sedmá oběť ji čeká odhalení, které může zničit i ji samotnou.

A teď pozor všichni, kdo u nás hledáte především příběhy se šťastným koncem. Získali jsme práva na sérii Cinder a Ella od bestsellerové autorky Kelly Oram. Tato novodobá Popelka je originální, vtipná, a také vás vezme za srdce. Garantujeme vám, že knihy nedáte z ruky dřív, dokud si je nepřečtete několikrát za sebou.

Další novou autorkou je Amo Jones. Upozorňujeme na to, že její temná new adult série Elitní klub králů vám přinese několik bezesných nocí, stejně jako nám. Romány Stříbrná labuť a Polámaná loutka se tak jistě zařadí mezi nejdiskutovanější new adultky roku 2018.

Výjimečnou knihou je pro nás Zvířecí detektiv od Toma Watkinse, který založil agenturu na hledání ztracených, zcizených nebo zaběhnutých domácích mazlíčků. Přečtete si příběhy, které nashromáždil za posledních dvacet let, kdy se z jeho agentury stala nejvíce vyhledávaná firma svého druhu ve Velké Británii.

Čtete rádi o Francii? Pak vás určitě zaujme román Vůně Francie od Amandy Hampson. Angličanka Iris v novém prostředí poznává tajemný svět výroby parfému, intriky, ale i lásku a loajalitu.

V edičním plánu vás také čekají novinky oblíbených českých autorů Hany Marie Körnerové a Jana Cimického. O dalších knihách se dočtete již na následujících stránkách.

 

Krásné čtenářské zážitky vám přeje nakladatelství Baronet

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.