Autoři

Série

STEPHEN KING PŘICHÁZÍ...

STEPHEN KING PŘICHÁZÍ...

Snad každý z nás zná Stephena Kinga, četl nějakou jeho knihu, nebo se bál při sledování hororu podle jeho předlohy. Všichni víme, že umí rozehrát příběh tak geniálním způsobem, že za chvíli hltáme jednu stránku za druhou. Známe tedy jeho knihy, ale není to málo u tak zajímavé osobnosti? Kdo vlastně je Stephen King? Na všechny otázky vám odpoví publikace Stephen King – Čtyřicet let hrůzy od George Beahma.

 

 

 

Stephen King vzbuzuje respekt svým dílem, je charismatický, originální, pohotový. Měří skoro metr devadesát a když mluví, všichni mu naslouchají. Je závislý na čtení knih. Stejně jako normální lidé potřebují jíst, King a jeho rodina potřebují číst. A když už je řeč o jeho rodině, tušíte, kolik má dětí a jaké si zvolili povolání? Kdo je jeho manželka? Kde Kingovi bydlí a jak vypadá jejich dům? To všechno už brzy odhalíte, protože pro vás vydáváme unikátní knihu Stephen King – Čtyřicet let hrůzy. Nahlédnete do zákulisí, dozvíte se víc o Kingovi samotném –  jak vnímá svět kolem sebe, na co myslel, když se ocitl v ohrožení života a vrtulník ho odvážel zraněného do nemocnice. Prohlédnete si jeho fotky ze střední školy i z univerzity – a přijdete na to, kdo je ten člověk, který píše knihy, od kterých se nemůžete odtrhnout.

V knize Stephen King Čtyřicet let hrůzy na vás čeká 632 stránek, více než 200 ilustrací a fotografií, přehled tvorby a spousta informací, o kterých jste neměli ani tušení. Život Stephena Kinga je stejně fascinující jako jeho knihy.

 

Stephen King Čtyřicet let hrůzy je „must have“ letošního podzimu a ideální tip na vánoční dárek, který prostě nemá chybu.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.