Autoři

Série

NOVÝ THRILLER OD JENNIFER HILLIER

NOVÝ THRILLER OD JENNIFER HILLIER

Jennifer Hillier nemusíme českým čtenářům dlouze představovat, její Řezník je nejúspěšnějším thrillerem Baronetu za několik posledních let. O to víc jsme se nemohli dočkat, až k nám doputuje její nový román Jar of Hearts, který americké nakladatelství Minotaur Books vybralo jako hlavní titul edičního plánu pro rok 2018.

 

Před čtrnácti lety Angela Wongová beze stopy zmizela. Nyní byl její hrob objeven nedaleko domu Georginy Shawové, její kamarádky. Vrah je identifikován a zatčen. Není jím nikdo jiný než Calvin James, Georginin tehdejší přítel a v současné době hledaný sériový vrah. Následuje proces, během kterého je Georgina odsouzena k pěti letům vězení za to, že svého přítele kryla. Calvin ovšem z vězení uprchne…

Krátce před tím, než je Georgina propuštěna na svobodu, jsou nalezena první dvě těla. V místě, kde byla pohřbena Angela a se vzkazem, který může pochopit jedině Georgina.

Vrátil se Calvin James? Co se jí snaží sdělit skrze další oběti?

Klíčem k rozluštění je skutečná pravda o noci, kdy byla Angela zavražděna. A tu znají jen dva lidé… Georgina a Calvin.

 

 

Jar of Hearts je nejlepší román, jaký Jennifer Hillier napsala. Napětí sálá z každé stránky – a když už si budete myslet, že jste na všechno konečně přišli, přijde autorka s novým odhalením. A věřte, že to, které vás čeká v závěru, bude naprosto šokující.

Na český překlad se můžete těšit koncem roku 2018.

 

Jennifer Hillier se narodila v Torontu, kde také prožila první tři desetiletí svého života. Když jejímu manželovi nabídli přeložení do Seattlu, nevěděla, co bude horší: odjet z Kanady či se přestěhovat na Západní pobřeží. Během prvních měsíců strávených na americké půdě napsala svůj první román. Dnes spokojeně žije na břehu Tichého oceánu a jediné, co skutečně postrádá – kromě své rodiny a přátel – je sníh.
Od samého počátku spisovatelské dráhy ji lákají temné thrillery.

 

Nakladatelství Baronet vydalo její romány:

Pronásledovaná

Wonderland – Země divů

Řezník

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.