Autoři

Série

PROKLETÝ PRINC PŘICHÁZÍ...

PROKLETÝ PRINC PŘICHÁZÍ...

Není to tak dávno, co jediným snem Elly Harperové bylo mít vlastní byt s plnou lednicí jídla a stálou práci, aby se nemusela svlékat ve striptýzovém baru. Pak se objevil Callum Royal, dávný přítel jejího otce, kterého nikdy nepoznala, a její svět se začal otřásat v základech. Sice o ni bylo postaráno a oficiálně měla i rodinu, ale pro pět synů Calluma Royala byla vetřelec, parazit, někdo, koho se ze všech sil snažíme přehlížet.

Život v luxusu a citová prázdnota. Vždycky je to něco za něco, že? Tak začal Ellin nový život, o kterém jste četli v románu Papírová princezna od Erin Watt. A tím se odstartoval děsivě návykový příběh. Ti, kdo čekali lehkou četbu na letní večer zjistili ve tři ráno, že ještě pořád čtou a nemůžou přestat. A všichni po dočtení začali pátrat po tom, kdy vyjde Prokletý princ. A protože Prokletý princ vyjde už brzy, pojďme si o něm něco říct.

Asi je jen málo dívek, které by odolaly Royalům. Jsou mimo jakoukoliv kontrolu a dělají si, co jen chtějí. Alkohol, sex i drogy jsou jejich způsob, jak se vypořádat s raněnou duší, ale to by poznal jen ten, koho by si pustili blíž. Navzájem se mají rádi a vždy jeden druhého podrží.

Prokletý princ je o Reedovi. Ochranitelský, majetnický, žárlivý. Zlomený hrdina ve věčném boji, který nikdy nekončí. Chemie mezi ním a Ellou funguje jako obrovský ohňostroj citů, pochybností, přitažlivosti. Vypadá to, že Reed má vše, co si člověk může přát. Jen s Ellou to prostě nijak nevychází. Místo, aby ji odehnal, chce ji mít čím dál blíž. Zástupy dívek, které by daly všechno za společnou noc, Reed snad ani nevnímá. Je to jen Ella, kolem které se točí všechny jeho myšlenky. A pak udělá chybu a to, co si neuměl představit, se stane. Ella ho už nechce. Má pocit, že pokud budou spolu, jeden druhého zničí. Možná to tak opravdu je, ale přesto bez ní nemůže být. Musí existovat nějaká možnost, jak ji získat zpět. Prokletý princ musí vyrazit do boje a získat srdce princezny.

Objednejte si Prokletého prince u nás v předprodeji a připravte se na kruhy pod očima z nevyspání. Tihle Royalové vás zničí!

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.