Autoři

Série

Aktuality

https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2019/defy-foto2-200x186.jpg
L. J. Shen vám asi nemusíme připomínat, že? Napsala knihu Barva půlnoci, která se vám podle ohlasů moc líbila. Proto jsme se rozhodli vydat její další knihy – proto je tu série Hříšníci. Defy: Nebezpečná láska, úvodní díl série, měl vyjít až na podzim, ale rozhodli jsme se vám udělat radost už teď v létě. Od středy 21. 8. 2019 si můžete stáhnout elektronickou verzi a po přečtení se těšit na pokračování s ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2019/Kniha-200x186.png
Naše autorka Jennifer Hillier získala za román Sklenice srdíček prestižní ocenění International Thriller Writers Award v kategorii BEST HARDCOVER NOVEL (nejlepší vázaná kniha). https://thrillerwriters.org/thriller-awards/ Autorce srdečně gratulujeme! Pokud jste knihu ještě nečetli, můžete si ji objednat přímo u nás se slevou 25 %. Dostupná je také v elektronické verzi u všech našich prod..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2019/Foto-soutez-200x186.jpg
UŽ JE TO TADY!!! Na konci července vychází naše letní hitovka Láska a tetování od J. D. Hawkinse a právě teď startuje SOUTĚŽ pro naše fanoušky! Kdo z vás od nás dostane tašku, polštářek, hrnek nebo zápisník? Komu se podaří získat všechno? Je to jen a jen na vás. Klikněte na odkaz, odpovězte na otázky a držte si palce!  http://bit.ly/SOUTEZIM-S-BARONETEM Soutěž za..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2019/Mister_reklama-200x186.png
Tento týden se nám konečně podařilo získat práva na český a slovenský překlad bestselleru THE MISTER od E L JAMES! Vydání plánujeme na listopad tohoto roku, potvrdit můžeme i to, že obě jazykové verze budou mít originální obálku. Další informace ohledně názvu a předprodeje přineseme v následujících týdnech. Zatím vás můžeme nalákat anotací… Ponořte se do milostného příběhu plného vášně. THE MISTER j..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2019/Kontrakt-photo-200x186.png
V únoru vám představíme naši novou autorku Melanii Moreland. Lidé Melanii znají jako tichého člověka, který se ale umí bouřlivě smát. Pracuje na místní univerzitě a stará se o tamní fotbalové mužstvo. Je to práce náročná, ale odměnou jí je radost z vítězství jejího týmu. Melanie je vážně závislá na kávě a poněkud zaostalá ve všech záležitostech, dotýkajících se počítačů a techniky. Zato miluje pečení..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2019/AT-instagram-200x186.png
Už na 30. ledna připravujeme nové vydání dobového thrilleru Andělská tvář od Hany Marie Körnerové.   Autorka, která patří mezi nejúspěšnější české spisovatelky, napsala příběh, ve kterém je všechno jinak, než se na první pohled zdá.   Román začíná zcela nevinně: požárem kláštera, při němž mladík náhodně projíždějící městem, zachrání jednu z chovanek. Plameny ji uvěznily ve druhém patře ho..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Vanocni_soutez-200x186.png
Milí čtenáři,   děkujeme Vám za velkou účast v naší poslední letošní soutěži. Nebudeme Vás dlouho napínat - níže najdete výherce, kterým srdečně gratulujeme! Všem ostatním slibujeme novou soutěž, kterou vyhlásíme už v lednu. :-)   1. místo - 5 knih dle vlastního výběru získává: Marie Štecherová 2. místo - 3 knihy dle vlastního výběru získává: Zdeňka Vyhňáková 3. místo - 1 knihu dl..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Soutez_Darker-200x186.png
Děkujeme všem soutěžícím za účast! Nebudeme vás zbytečně dlouho napínat - níže uvádíme výherce, kterým srdečně gratulujeme!   CZ verzi vyhrávají: Lucie Hanková Zuzana Dvořáková Iveta Ladnarová Helena Horáčková Vojtěch Dubina   SK verzi vyhrávají: Sabína Jankulová Lenka Lastovková Lenka Pavlíková Natália Válková Kristýna Twrdá   Výherce ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Bridget-200x186.jpg
V polovině července jsme vám představili naši novou autorku Penelope Ward. Její román Řekni něco legračního je nejprodávanější e-knihou Baronetu za měsíc červenec – a na to mu stačily pouhé dva týdny.   V příběhu Rany a Landona najdeme přesně to, co všichni potřebujeme k pořádnému odpočinku: humor, perfektní dialogy, živé postavy, osudovou lásku a samozřejmě dávná tajemství, která hlavním hrdinům..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/shutterstock_360995330-200x186.jpg
Bestsellerová série Royalové od Erin Watt se už na konci srpna dočká posledního dílu Prohnilé království. Pokud už máte přečtené předchozí čtyři knihy, zkraťte si čekání ukázkou, kterou jsme pro vás připravili. Nečtěte ji ale v případě, že neznáte děj předchozích knih. V tom případě raději začněte díly Papírová princezna, Prokletý princ, Palác lží a Padlý dědic.   Všechny knihy si můžete..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/EP-200x186.png
Připravili jsme přehled knih, které pro vás chystáme na druhé pololetí. Na ediční plán se můžete podívat zde: www.baronet.cz/edicni-plan-prehled Doufáme, že vás skladba románů potěšila a budeme rádi, když se s námi podělíte o názor na našem facebookovém profilu: www.facebook.com/Baronet.cz ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Veletrh-200x186.png
I letos nás najdete na knižním veletrhu Svět knihy Praha 2018. Naše novinky si můžete zakoupit na stánku č. L401 naší mateřské společnosti Pavel Dobrovský – Beta s. r. o. Srdečně vás zveme na autogramiády našich autorů, které se uskuteční v sobotu 12. května. Hana Marie Körnerová bude od 12.00 do 13.00 podepisovat historickou ságu Pán hor a romány Hodina po půlnoci a Znamení jednorožce. Od 14.00 do 15.00..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Stribrna-200x186.png
Zajímá vás, co o své knize Stříbrná labuť napsala Amo Jones? Tady to máte... K něčemu se teď musím přiznat. Stříbrná labuť je zvrácená. Možná je to ten nejšílenější příběh, co jsem kdy napsala, se stejně tak šílenými hrdiny. Kdo by to tušil? Víte, když jsem knihu začala psát, měla být pro věkovou kategorii „young adult“, pro teenagery. Chtěla jsem napsat knihu, kterou by si mohly přečíst moje sestry. Knihu, ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/HK-banner-200x186.png
Elle Kennedy to znovu dokázala, tentokrát v tandemu se Sarinou Bowen! S novinkou Hodnej kluk dobruslily na skvělé 5. místo v TOP 10 nejprodávanějších e-knih za únor 2018! Oběma autorkám gratulujeme! A děkujeme všem čtenářům, kteří si tuto e-knihu legálně zakoupili. https://www.sckn.cz/r-e-a-b/detail/477/   ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/cinder2-200x186.png
Právě vyšla první kniha dvoudílné série Cinder & Ella od americké autorky Kelly Oram. Emotivní příběh moderní Popelky se řadí mezi nejlepší převyprávění této klasické pohádky – a my jsme přesvědčení, že si ho všichni okamžitě zamilujete. A jak si k nám série našla cestu? Všechno to začalo na konci června 2017, kdy za námi z New Yorku přiletěla literární agentka Flavia Viotti. Flavia zastupuje..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Darker-clanek-200x186.jpg
Nakladatelství Baronet získalo práva na český a slovenský překlad románu DARKER od E L JAMES – Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Vydání obou verzí plánujeme na říjen tohoto roku. Další informace budou následovat v příštích týdnech.   ..
NOVÝ EDIČNÍ PLÁN - 19. 01. 2018
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/EP-banner-200x186.png
Představujeme vám ediční plán na první pololetí roku 2018. Najdete v něm autory, které jste si oblíbili, ale i zcela nová jména. Mezi ně patří Fiona Cummins s debutovým thrillerem Chrastění kostí. Pokud máte rádi napětí ve stylu Mlčení jehňátek, tuto knihu rozhodně nesmíte přehlédnout. Série Karen Vailová od Alana Jacobsona je v zahraničí velmi populární. Agentka, která se specializuje na profilování..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/predprodej-2018-1-200x186.png
Využijte naši nabídku lednových a únorových titulů, které jsme zařadili do předprodeje se slevou 30 %. Máme pro vás hned několik tipů.   Máte rádi thrillery ve stylu Mlčení jehňátek? V tom případě si nenechte ujít Chrastění kostí od Fiony Cummins. Začíná děsivá hra na kočku a myš mezi hrozivým sběratelem kostí a detektivní seržantkou Ettou Fitzroyovou. Elle Kennedy nemusíme čtenářům..

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.