Autoři

Série

Buďte o krok napřed!

Aktuality

https://baronet.cz/image/cache/data/Køest/H1-200x186.jpg
V pátek 17. února proběhla beseda MUDr. Jana Cimického v Charitativním středisku Gabriel v Ostravě. Při této příležitosti autor pokřtil knihu Téměř jasný případ za účasti Mgr. Bc. Tomáše Tuhého, prezidenta Policie ČR a jeho dvou dětí. Podívejte se na fotografie, jejichž autorkou je paní Hana Papežová. A nezapomeňte, že už 8. března vychází MUDr. Janu Cimickému nová kniha Blanický rytíř.   ..
NOVÝ EDIČNÍ PLÁN - 31. 01. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/EP-Baronet-1-2017_titul-200x186.jpg
Stáhněte si náš nový ediční plán na první pololetí roku 2017. I letos vydáváme řadu nových titulů, pokračujeme v rozpracovaných sériích a poprvé nezapomínáme ani na nejmladší čtenáře. Připravili jsme totiž novou edici MagicBooks, ve které najdete knihy, které již prověřily děti z celého světa.   Odkaz ke stažení: bit.ly/EP_1_2017 ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Navzdy-200x186.jpg
Jsou chvíle, kdy vybíráte knihy intuitivně, protože cítíte v kostech, že to bude faaakt dobrý. A přesně takto jsem vybírala knížku od Jennifer L. Armentrout, s vědomím, že to bude faaaakt dobrý. A bylo! Směle můžu prohlásit, že se nyní jedná již o mou oblíbenou autorku, která umí do knihy dát zajímavý příběh, emoce, hlubší myšlenky a ne jen romantiku či erotiku. Umí napsat příběh, u kterého si zapřemýšlíte, pobaví..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Sirotek-200x186.jpg
Jmenuji se Rachel. Jsem rázná, ale zároveň plachá žena okolo čtyřicítky. Pracuji v domově pro židovské seniory a můj život měl zajeté obrátky. Byla jsem šťastná a vyrovnaná žena, která na svou minulost včas zapomněla. Jednoho horkého dne v roce 1954 k nám, do domu pro seniory, dovezli další pacientku. Na první pohled jsem odhadla, že už tu moc dlouho nezůstane a život ji brzy opustí. Pak jsem ji poznala. D..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Vyprodej-200x186.png
Právě jsme odstartovali výprodej skladových zásob s cenami od 19 Kč! Kompletní přehled nově přeceněných 54 titulů najdete zde: baronet.cz/akce-slevy-od-1-1-2017 Vybírejte rychle, akce je platná jen do vyprodání zásob. ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/banner_eknihy-200x186.png
Nenašli jste pod stromečkem knihu z Baronetu? Nechcete čekat, až obchody znovu otevřou a e-shopy zahájí expedici? Naše e-knihy si můžete zakoupit kdykoli - nyní s 50% slevou u prodejců eBUX a Palmknihy. Využijte akci, která potrvá už jen pár dnů. Více informací najdete zde: ebux_baronet palmknihy_baronet ..
VESELÉ VÁNOCE - 24. 12. 2016
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/PF-200x186.jpg
Vážení čtenáři, přejeme vám veselé Vánoce, pohodu, klid a hodně času na dobré knihy. Jsme rádi, že si s námi čtete o Vánocích i celý rok. ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Vanoce_hanka-200x186.jpg
Je obecně známo, že nic tak nenabudí vzpomínky jako čichové vjemy. Tedy vůně. Mezi nejoblíbenější patří už od dětství vůně prázdnin a vůně Vánoc. Prázdniny vonívaly jako voda a pokosená louka zároveň, Vánoce se skládaly z vůně pečeného cukroví, která se linula domem už od začátku prosince, a vůně pomerančů kupovaných až těsně před svátky. (To, že na ně maminka musela vystát dlouhou frontu, tady nechci rozmazávat.)..
https://baronet.cz/image/cache/data/Garance3-200x186.png
Vážení zákazníci, pokud si přejete obdržet knihy do Vánoc, zašlete nám objednávku nejpozději v následujících termínech:   do pátku 16. 12. 2016 – platí pro objednávky na dobírku a platby platební kartou. do středy 14. 12. 2016 – platí pro objednávky, které plánujete uhradit převodem na náš běžný účet. V tento den zároveň doporučujeme platbu uhradit, aby nám částka byla připsána na úč..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Vyherci-200x186.png
Blíží se svátky, tak vás nebudeme napínat a rovnou zveřejníme jména tří výherců, kteří od nás získávají dárkové vydání Duny a audioknihu Vetřelec - Probuzení:   Šárka Chlebková Daniel Knápek David Svoboda   Gratulujeme! Dnes od náš očekávajte e-mail s žádostí o dodací adresu.   Vám, kteří jste tentokrát nevyhráli děkujeme za hojnou účast a slibujeme, že hned počátkem ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Soutez_Duna_Vetrelec-200x186.png
Sice jsme psali, že letos už žádná soutěž nebude, ale nakonec jsme se rozhodli ještě jednu připravit. A o co můžete soutěžit? Pro tři z vás jsme připravili novinky Duna – dárkové vydání a audioknihu Vetřelec – Probuzení. Jak se zapojit do soutěže? V níže uvedeném formuláři stačí správně odpovědět na tři otázky a vše odeslat. Ze správných odpovědí vyhrává 25., 75. a 125. soutěžící. Nezapomeňte..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Duna_cbdb-200x186.png
Děkujeme Československé bibliografické databázi (www.cbdb.cz) za první videorecenzi na dárkové vydání Duny Franka Herberta. Ještě doplňujeme, že veškeré ilustrace zpracoval Emil Křižka. Na recenzi se můžete podívat zde:   ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Sirotek_c_8-200x186.jpg
Kdyby vám osud nabídl možnost pomstít se někomu, kdo vám kdysi velmi ublížil, co byste udělali? Dokázali byste toho člověka vnímat jako osobu, která možná také neměla na výběr? Nebo byste překročili onu pomyslnou tenkou hranici s vírou, že pomsta něco vyřeší a napraví staré křivdy? Sirotek č. 8 je mrazivá historická fikce, která vás přiměje k zamyšlení. Tento knižní debut Kim van Alkemade vás zaujme od pr..
https://baronet.cz/image/cache/data/BEZ_PRAVIDEL-200x186.png
Autorka Lauren Weisberger má na svém kontě pěknou kolekci světových bestsellerů z prostředí červených koberců, hvězdných párty, ale také ze světa módy, což ostatně všichni známe z jejích knih Ďábel nosí Pradu a Pomsta nosí Pradu. V jejím novém románu Bez pravidel zůstaneme ve světě plném pozlátka, ale čeká nás i svět drsných sportovních praktik, kde je ze všeho..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Divoka_banner-200x186.png
Pohádky ještě nikdy nebyly tak temné a zvrácené! Jestli sníte o nevinných dětských příbězích a naivních hrdinech, je čas se probudit! Divoká labuť a jiné příběhy je nejnovější kniha Michaela Cunninghama, nositele Pulitzerovy ceny za román Hodiny, kterou právě vydalo nakladatelství Baronet. Pojďte se znovu vrátit k pohádkám, které všichni známe z dětství, ale tak trochu jinak... Otázka, co následuje po..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Banner_divka-200x186.png
Říjen je skoro za dveřmi a spolu s ním i jedenáct novinek. A na jaké z nich si máte políčit? Vytipovali jsme pro vás pět knih, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Najdete mezi nimi novinku od Michaela Cunninghama, nositele Pulitzerovy ceny za román Hodiny, psychologický thriller Dívka v červeném kabátku, pokračování kultovní rodinné ságy Poldark a dva romány od autorek bestsellerů Ďábel n..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Jeremy_Poldark_banner-200x186.png
Známý buřič, co si vzal svou služku, je konečně zpět! Už 4. září odstartuje na britské stanici BBC druhá řada seriálu Poldark, která vznikla podle knižní předlohy Jeremy Poldark - Nový začátek od Winstona Grahama. Tento díl na knižní pulty poputuje 26. října, ale vy si ho můžete předobjednat již nyní se slevou 30 % přímo na našich stránkách: baronet.cz/jeremy-poldark-novy-zacatek Pokud se s knižní předloho..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Duna_banner-200x186.png
Právě jsme zahájili předprodej dárkového vydání Duny od Franka Herberta. Těšit se můžete na nový formát, křídový papír a dvanáct celostránkových barevných ilustrací. Až do 15. listopadu můžete knihu zakoupit v předprodeji se slevou 25 %. V této řadě budeme pokračovat v roce 2017 knihou Spasitel Duny.   Ilustrace: © Emil Křižka ..
Chci
být
IN!
Získejte vždy ty nejdůležitější novinky na e-mail.