Autoři

Série

Buďte o krok napřed!

Aktuality

https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Hanka_rozhovor-200x186.png
Hana Marie Körnerová patří mezi nejúspěšnější a nejprodávanější české autorky. V devadesátých letech na sebe strhla pozornost nadčasovou historickou ságou Pán hor. I její další romány zaujaly širokou veřejnost a na knižních pultech se po nich jen zaprášilo. Ke knižnímu vydání Pána hor se vrací již počtvrté, všech šest dílů vyjde v našem nakladatelství.   Kdy jste si poprvé začala pohrávat s&..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Turbulence_soutez-200x186.jpg
Děkujeme vám všem za účast v soutěži o román Turbulence. Zde je pět výherců, kterým srdečně gratulujeme! Ivona Kubová - Kateřina Veselá - Marie Rzymanková - Jana Netopiliková - Kateřina Naseová. Všem ostatním budeme držet palce v další soutěži, která nás čeká už brzy...     Máte rádi erotické romance? Láká vás Turbulence od Whitney G.? Využijte jedinečnou příležitost získat knihu v so..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Jar of Hearts-200x186.jpg
Jennifer Hillier nemusíme českým čtenářům dlouze představovat, její Řezník je nejúspěšnějším thrillerem Baronetu za několik posledních let. O to víc jsme se nemohli dočkat, až k nám doputuje její nový román Jar of Hearts, který americké nakladatelství Minotaur Books vybralo jako hlavní titul edičního plánu pro rok 2018.   Před čtrnácti lety Angela Wongová beze stopy zmizela. Nyní byl její hrob ob..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Rozhovor-Cimicky-200x186.png
Psychiatr, spisovatel, básník a překladatel… To je jen několik profesí, které zastává MUDr. Jan Cimický. Mimo to ho vídáme v médiích – poskytuje názory a rady, ale i nás baví v televizních pořadech. Je mimořádně dobrým posluchačem a společníkem, a jako spisovatel patří k nejčtenějším českým autorům.   Romány Blanický rytíř a Vaši aktuální novinku Kamarádi spojují nejen detektivní prvky, ale ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Soutez-cimicky-200x186.jpg
Děkujeme všem soutěžícím za účast! Zde jsou jména výherců, kteří od nás co nejdříve obdrží prosbu o zaslání kontaktních údajů:   Olga Réblová, Renata Ševčíková, Alena Kovářová, Martin Pokorný a Kateřina Krupová.   Gratulujeme!   Vyhrajte 5x nejnovější román KAMARÁDI od JANA CIMICKÉHO. Všechny výtisky jsou podepsány autorem a čekají jen na vítěze. Soutěž začíná 8. září 201..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Soutez_Ta_druha-200x186.png
Děkujeme všem soutěžícím za velkou účast! Zde jsou jména výherců, kteří od nás co nejdříve obdrží prosbu o zaslání kontaktních údajů:   Šárka Krakovská, Inka Babáková, Oto Papoušek, Petra Šmídková a Sylvie Paterová.   Pro všechny ostatní máme dobrou zprávu! Už v pátek 8. září nás čeká nová soutěž!       Vyhrajte 5x psychologický thriller TA DRUHÁ od MICHELLE..
MAFIÁNOVI JSOU TADY! - 24. 08. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Vendeta-200x186.jpg
Vendeta od Catherine Doyle je přesně to pravé pro ty, kdo chtějí číst dobrou young adultku nabitou romantikou, napětím, jiskřením, přitažlivostí, ale i temnotou, rivalitou, žárlivostí a nebezpečím. Jestli ji vezmete do ruky s tím, že si přečtete jen pár stránek, pak na to rovnou zapomeňte. Přijdete na to sami o pár hodin později, až zjistíte, že jste ztratili pojem o čase. Když se totiž jedná o pomstu, je lás..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/ROZHOVOR_MICHELLE_ADAMS-200x186.png
Michelle Adams se původně chystala vydat svůj psychologický thriller vlastním nákladem. Nakonec však svěřila rukopis do péče literárního agenta, a rozhodně toho nemůže litovat. Kniha Ta druhá se stala bestsellerem ještě před vydáním – prodala se do mnoha zemí světa a získala nadšené recenze jak od čtenářů, tak od literárních kritiků.   Ta druhá je vaše prvotina, která se prodala do 14 zemí ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/BANNER-PROKLETY-200x186.jpg
Není to tak dávno, co jediným snem Elly Harperové bylo mít vlastní byt s plnou lednicí jídla a stálou práci, aby se nemusela svlékat ve striptýzovém baru. Pak se objevil Callum Royal, dávný přítel jejího otce, kterého nikdy nepoznala, a její svět se začal otřásat v základech. Sice o ni bylo postaráno a oficiálně měla i rodinu, ale pro pět synů Calluma Royala byla vetřelec, parazit, někdo, koho se ze všec..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Kniha_zdarma2-200x186.png
Den dětí, vysvědčení... V červnu se prostě nabízí, abychom pro akci KNIHA ZDARMA zvolili dětský titul. Tentokrát je to skvělý Kapitán Bombarďák, jehož filmová verze právě boduje v USA (brzy snad dorazí i k nám...). Stačí si v průběhu celého června objednat 5 (a více) knih v rámci jedné objednávky. My už vám pak Bombarďáka automaticky přibalíme.   ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/EP2017-banner-200x186.png
Připravili jsme pro vás přehled chystaných titulů na druhé pololetí. Jsme zvědaví, na jaké knihy se nejvíc těšíte. Neváhejte se s námi podělit o dojmy třeba na naší facebookové stránce: www.facebook.com/Baronet.cz Kompletní přehled knih najdete zde: baronet.cz/edicni-plan-prehled ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Autori-200x186.jpg
Hana Marie Körnerová a MUDr. Jan Cimický vás všechny moc zdraví z knižního veletrhu Svět knihy Praha 2017. Autogramiády ke knihám Znamení jednorožce a Blanický rytíř měly obrovský úspěch. A my společně s autory děkujeme za zájem o jejich románové novinky. Pokud jste z časových důvodů nemohli přijít, můžeme vám už teď slíbit, že bude ještě šance, jak podepsané výtisky získat. Sledujte náš Facebook, ať vám nic neute..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/veletrh2017-200x186.jpg
Přijďte za námi na veletrh Svět knihy Praha 2017 podívat se na naši nejnovější produkci! Budeme na stánku L401 Pavel Dobrovský - Beta s.r.o. Už se na vás moc těšíme od čtvrtka 11. května až do neděle 14. května na Výstavišti v Holešovicích. Na stánku se můžete setkat i s našimi autory  v sobotu 13. května:   12.00 - 13.00 - Hana Marie Körnerová bude podepisovat svou nejnovější knihu Znamení j..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/5papirova2-200x186.jpg
Papírová princezna je prvním dílem celosvětově úspěšné série příběhů rodiny Royalů, za níž stojí autorské duo Elle Kennedy a Jen Frederick píšící pod pseudonymem Erin Watt.   Už výběr jejich pseudonymu naznačuje, že na rozdíl od hokejové série Off-campus autorky Elle Kennedy bude součástí světa Papírové princezny americký fotbal, který Elle i Jen zbožňují – Erin je odkazem na Aarona Rogerse z tým..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/VYHERCI-200x186.png
Máme pro vás tři výherce naší soutěže k Alien Day. Účast byla rekordní, takže vám všem moc děkujeme za zájem o tyto "roztomilé příšerky". A teď už pojďme k výhercům:   1. místo náleží  Mirce Ferdanové, která od nás dostane balíček Vetřelec – trilogie v boxu, kompletní trilogii Bouře ve vesmíru a audioknihu Vetřelec - Probuzení. 2. místo obsadil Václav Kňap a obdrží od nás trilogii Bouře ve ve..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/5-DUVODU-AKTA-X-200x186.PNG
Celý svět v uplynulých dnech obletěla zpráva o nové, už jedenácté sérii seriálu Akta X. Na deset nových dílů s Mulderem a Scullyovou se můžete těšit v televizní sezóně 2017/2018. A abychom vám čas ukrátili, jsou tu zcela nová knižní Akta X, která jste na televizní obrazovce nemohli vidět. Knihu Akta X – Nikomu nevěř sestavil Jonathan Maberry a přináší celkem patnáct příběhů z pera světově ú..
SOUTĚŽ - 24. 04. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/soutez-alien-day-2017-200x186.png
SOUTĚŽ JE UKONČENA   Slevovou akcí pro nás Alien Day nekončí! Až do 30. dubna můžete soutěžit o knihy plné vetřelců i predátorů. A výherci nedostanou jen jednu knihu...   1. místo získá Vetřelce – trilogii v boxu, kompletní trilogii Bouře ve vesmíru a audioknihu Vetřelec - Probuzení 2. místo obdrží trilogii Bouře ve vesmíru a audioknihu Vetřelec - Probuzení 3. místo dostane knihu ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/edice-200x186.png
Od roku 2014 jsme se zabývali myšlenkou na novou edici, která by se zaměřila na dětské čtenáře a naplnila tak naše motto: bavit celou rodinu. S plánováním titulů, a hlavně jejich výběrem, jsme strávili téměř dva roky, než jsme konečně narazili na knihy, které splňovaly naši představu. Edici jsme pojmenovali MagicBooks, protože v každé dětské knize je ukrytá špetka magie a záleží jen na autorovi a..

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Chci
být
IN!
Získejte vždy ty nejdůležitější novinky na e-mail.