Autoři

Série

Buďte o krok napřed!

Aktuality

https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/EP2017-banner-200x186.png
Připravili jsme pro vás přehled chystaných titulů na druhé pololetí. Jsme zvědaví, na jaké knihy se nejvíc těšíte. Neváhejte se s námi podělit o dojmy třeba na naší facebookové stránce: www.facebook.com/Baronet.cz Kompletní přehled knih najdete zde: baronet.cz/edicni-plan-prehled ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Autori-200x186.jpg
Hana Marie Körnerová a MUDr. Jan Cimický vás všechny moc zdraví z knižního veletrhu Svět knihy Praha 2017. Autogramiády ke knihám Znamení jednorožce a Blanický rytíř měly obrovský úspěch. A my společně s autory děkujeme za zájem o jejich románové novinky. Pokud jste z časových důvodů nemohli přijít, můžeme vám už teď slíbit, že bude ještě šance, jak podepsané výtisky získat. Sledujte náš Facebook, ať vám nic neute..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/veletrh2017-200x186.jpg
Přijďte za námi na veletrh Svět knihy Praha 2017 podívat se na naši nejnovější produkci! Budeme na stánku L401 Pavel Dobrovský - Beta s.r.o. Už se na vás moc těšíme od čtvrtka 11. května až do neděle 14. května na Výstavišti v Holešovicích. Na stánku se můžete setkat i s našimi autory  v sobotu 13. května:   12.00 - 13.00 - Hana Marie Körnerová bude podepisovat svou nejnovější knihu Znamení j..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/5papirova2-200x186.jpg
Papírová princezna je prvním dílem celosvětově úspěšné série příběhů rodiny Royalů, za níž stojí autorské duo Elle Kennedy a Jen Frederick píšící pod pseudonymem Erin Watt.   Už výběr jejich pseudonymu naznačuje, že na rozdíl od hokejové série Off-campus autorky Elle Kennedy bude součástí světa Papírové princezny americký fotbal, který Elle i Jen zbožňují – Erin je odkazem na Aarona Rogerse z tým..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/VYHERCI-200x186.png
Máme pro vás tři výherce naší soutěže k Alien Day. Účast byla rekordní, takže vám všem moc děkujeme za zájem o tyto "roztomilé příšerky". A teď už pojďme k výhercům:   1. místo náleží  Mirce Ferdanové, která od nás dostane balíček Vetřelec – trilogie v boxu, kompletní trilogii Bouře ve vesmíru a audioknihu Vetřelec - Probuzení. 2. místo obsadil Václav Kňap a obdrží od nás trilogii Bouře ve ve..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/5-DUVODU-AKTA-X-200x186.PNG
Celý svět v uplynulých dnech obletěla zpráva o nové, už jedenácté sérii seriálu Akta X. Na deset nových dílů s Mulderem a Scullyovou se můžete těšit v televizní sezóně 2017/2018. A abychom vám čas ukrátili, jsou tu zcela nová knižní Akta X, která jste na televizní obrazovce nemohli vidět. Knihu Akta X – Nikomu nevěř sestavil Jonathan Maberry a přináší celkem patnáct příběhů z pera světově ú..
SOUTĚŽ - 24. 04. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/soutez-alien-day-2017-200x186.png
SOUTĚŽ JE UKONČENA   Slevovou akcí pro nás Alien Day nekončí! Až do 30. dubna můžete soutěžit o knihy plné vetřelců i predátorů. A výherci nedostanou jen jednu knihu...   1. místo získá Vetřelce – trilogii v boxu, kompletní trilogii Bouře ve vesmíru a audioknihu Vetřelec - Probuzení 2. místo obdrží trilogii Bouře ve vesmíru a audioknihu Vetřelec - Probuzení 3. místo dostane knihu ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/edice-200x186.png
Od roku 2014 jsme se zabývali myšlenkou na novou edici, která by se zaměřila na dětské čtenáře a naplnila tak naše motto: bavit celou rodinu. S plánováním titulů, a hlavně jejich výběrem, jsme strávili téměř dva roky, než jsme konečně narazili na knihy, které splňovaly naši představu. Edici jsme pojmenovali MagicBooks, protože v každé dětské knize je ukrytá špetka magie a záleží jen na autorovi a..
KNIHA ZDARMA - 11. 04. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Kniha-zdarma-200x186.png
Věděli jste, že každý, kdo si u nás objedná 5 (a více) knih v jedné zásilce od nás dostane dárek zdarma? Až do 30. dubna 2017 se můžete těšit na thriller Wonderland – Země divů od Jennifer Hillier. To je výhoda nákupu přímo u nakladatele...   ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/pata_vlna_banner-200x186.jpg
Rick Yancey napsal celkem patnáct knih a jedny memoáry. Jeho knihy se překládají do více než třiceti jazyků a vycházejí snad po celém světě. Je držitelem mnoha ocenění. Jeho trilogie Pátá vlna se objevila v roce 2013 a hned první z knih se dočkala filmového zpracování a nahnala nám všem strach. Také nás přinutila k zamyšlení. Mohlo by se tohle opravdu stát? Nechme se odvést do světa, kde je vítězstv..
https://baronet.cz/image/cache/data/cimicky_pracovna-200x186.JPG
MUDr. Jan Cimický vypráví nejen o své knižní novince Blanický rytíř, která vyšla 8. března. Podívejte se na video a pod článkem si nezapomeňte zkontrolovat, zda vám doma nějaká autorova knížka nechybí...   ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Ostrov-200x186.jpg
Vzpomínáte si ještě na Stopy hrůzy - edici, která vycházela v devadesátých letech? Pokud ano, jméno autora R. L. Stine budete také znát. Jeho řada Ulice strachu patřila mezi ty nejoblíbenější. K našemu potěšení se autor k sérii vrátil a začal psát nový seriál samostatných příběhů pod názvem Návrat do Ulice strachu. Před pár týdny jsme vydali první knihu Ostrov strachu a recenzi od Dariny Krejčí si můžete přečíst z..
https://baronet.cz/image/cache/data/Køest/H1-200x186.jpg
V pátek 17. února proběhla beseda MUDr. Jana Cimického v Charitativním středisku Gabriel v Ostravě. Při této příležitosti autor pokřtil knihu Téměř jasný případ za účasti Mgr. Bc. Tomáše Tuhého, prezidenta Policie ČR a jeho dvou dětí. Podívejte se na fotografie, jejichž autorkou je paní Hana Papežová. A nezapomeňte, že už 8. března vychází MUDr. Janu Cimickému nová kniha Blanický rytíř.   ..
NOVÝ EDIČNÍ PLÁN - 31. 01. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/EP-Baronet-1-2017_titul-200x186.jpg
Stáhněte si náš nový ediční plán na první pololetí roku 2017. I letos vydáváme řadu nových titulů, pokračujeme v rozpracovaných sériích a poprvé nezapomínáme ani na nejmladší čtenáře. Připravili jsme totiž novou edici MagicBooks, ve které najdete knihy, které již prověřily děti z celého světa.   Odkaz ke stažení: bit.ly/EP_1_2017 ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Navzdy-200x186.jpg
Jsou chvíle, kdy vybíráte knihy intuitivně, protože cítíte v kostech, že to bude faaakt dobrý. A přesně takto jsem vybírala knížku od Jennifer L. Armentrout, s vědomím, že to bude faaaakt dobrý. A bylo! Směle můžu prohlásit, že se nyní jedná již o mou oblíbenou autorku, která umí do knihy dát zajímavý příběh, emoce, hlubší myšlenky a ne jen romantiku či erotiku. Umí napsat příběh, u kterého si zapřemýšlíte, pobaví..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Sirotek-200x186.jpg
Jmenuji se Rachel. Jsem rázná, ale zároveň plachá žena okolo čtyřicítky. Pracuji v domově pro židovské seniory a můj život měl zajeté obrátky. Byla jsem šťastná a vyrovnaná žena, která na svou minulost včas zapomněla. Jednoho horkého dne v roce 1954 k nám, do domu pro seniory, dovezli další pacientku. Na první pohled jsem odhadla, že už tu moc dlouho nezůstane a život ji brzy opustí. Pak jsem ji poznala. D..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/Vyprodej-200x186.png
Právě jsme odstartovali výprodej skladových zásob s cenami od 19 Kč! Kompletní přehled nově přeceněných 54 titulů najdete zde: baronet.cz/akce-slevy-od-1-1-2017 Vybírejte rychle, akce je platná jen do vyprodání zásob. ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/banner_eknihy-200x186.png
Nenašli jste pod stromečkem knihu z Baronetu? Nechcete čekat, až obchody znovu otevřou a e-shopy zahájí expedici? Naše e-knihy si můžete zakoupit kdykoli - nyní s 50% slevou u prodejců eBUX a Palmknihy. Využijte akci, která potrvá už jen pár dnů. Více informací najdete zde: ebux_baronet palmknihy_baronet ..

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Chci
být
IN!
Získejte vždy ty nejdůležitější novinky na e-mail.