Autoři

Série

Buďte o krok napřed!

Aktuality

https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Stribrna-200x186.png
Zajímá vás, co o své knize Stříbrná labuť napsala Amo Jones? Tady to máte... K něčemu se teď musím přiznat. Stříbrná labuť je zvrácená. Možná je to ten nejšílenější příběh, co jsem kdy napsala, se stejně tak šílenými hrdiny. Kdo by to tušil? Víte, když jsem knihu začala psát, měla být pro věkovou kategorii „young adult“, pro teenagery. Chtěla jsem napsat knihu, kterou by si mohly přečíst moje sestry. Knihu, ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/HK-banner-200x186.png
Elle Kennedy to znovu dokázala, tentokrát v tandemu se Sarinou Bowen! S novinkou Hodnej kluk dobruslily na skvělé 5. místo v TOP 10 nejprodávanějších e-knih za únor 2018! Oběma autorkám gratulujeme! A děkujeme všem čtenářům, kteří si tuto e-knihu legálně zakoupili. https://www.sckn.cz/r-e-a-b/detail/477/   ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/cinder2-200x186.png
Právě vyšla první kniha dvoudílné série Cinder & Ella od americké autorky Kelly Oram. Emotivní příběh moderní Popelky se řadí mezi nejlepší převyprávění této klasické pohádky – a my jsme přesvědčení, že si ho všichni okamžitě zamilujete. A jak si k nám série našla cestu? Všechno to začalo na konci června 2017, kdy za námi z New Yorku přiletěla literární agentka Flavia Viotti. Flavia zastupuje..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/Darker-clanek-200x186.jpg
Nakladatelství Baronet získalo práva na český a slovenský překlad románu DARKER od E L JAMES – Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Vydání obou verzí plánujeme na říjen tohoto roku. Další informace budou následovat v příštích týdnech.   ..
NOVÝ EDIČNÍ PLÁN - 19. 01. 2018
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/EP-banner-200x186.png
Představujeme vám ediční plán na první pololetí roku 2018. Najdete v něm autory, které jste si oblíbili, ale i zcela nová jména. Mezi ně patří Fiona Cummins s debutovým thrillerem Chrastění kostí. Pokud máte rádi napětí ve stylu Mlčení jehňátek, tuto knihu rozhodně nesmíte přehlédnout. Série Karen Vailová od Alana Jacobsona je v zahraničí velmi populární. Agentka, která se specializuje na profilování..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2018/predprodej-2018-1-200x186.png
Využijte naši nabídku lednových a únorových titulů, které jsme zařadili do předprodeje se slevou 30 %. Máme pro vás hned několik tipů.   Máte rádi thrillery ve stylu Mlčení jehňátek? V tom případě si nenechte ujít Chrastění kostí od Fiony Cummins. Začíná děsivá hra na kočku a myš mezi hrozivým sběratelem kostí a detektivní seržantkou Ettou Fitzroyovou. Elle Kennedy nemusíme čtenářům..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Booxy-200x186.png
Znáte Booxy? Booxy je unikátní mobilní aplikace pro všechny knihomoly, kteří neustále hledají knihy, co stojí za přečtení. Ať už v knižním světě potřebují pomoc s čímkoliv, Booxy je tu nestále. Ve své kapse mají výjimečnou vychytávku, která jim umožňuje prohlížení jednotlivých profilů knih a k nim zajímavé komentáře a doporučení. Ideální příležitost pro použití této aplikace je v knihkupectvích ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/King_1-200x186.png
Snad každý z nás zná Stephena Kinga, četl nějakou jeho knihu, nebo se bál při sledování hororu podle jeho předlohy. Všichni víme, že umí rozehrát příběh tak geniálním způsobem, že za chvíli hltáme jednu stránku za druhou. Známe tedy jeho knihy, ale není to málo u tak zajímavé osobnosti? Kdo vlastně je Stephen King? Na všechny otázky vám odpoví publikace Stephen King – Čtyřicet let hrůzy od George Beahma. ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/catherine_rozhovor-200x186.png
Romantiku a pořádnou dávku napětí nabízí trilogie Krev za krev od irské autorky Catherine Doyle. Co ji k napsání young adult série inspirovalo a proč se rozhodla zasadit příběh do prostředí mafie, se dočtete v rozhovoru.   Narodila jste se v Irsku, žijete v Dublinu. Proč jste jako místo děje své série Krev za krev zvolila Chicago? Moc jsem toužila psát o zločineckém podsvětí, a..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/soutez_bombardak-200x186.jpg
Děkujeme vám za účast v soutěži. Pokud jste odpověděli, že Kapitán Bombarďák vychází v edici MagicBooks, George a Harold pracují na komiksech a režisérem filmu je David Soren, byli jste zařazeni do slosování. Balíček knih a DVD vyhrávají:   Iveta Matyková Radka Zdeňková Alena Potužníková   Srdečně gratulujeme! Brzy od nás obdržíte žádost o dodací adresu.   Všem os..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Hanka_rozhovor-200x186.png
Hana Marie Körnerová patří mezi nejúspěšnější a nejprodávanější české autorky. V devadesátých letech na sebe strhla pozornost nadčasovou historickou ságou Pán hor. I její další romány zaujaly širokou veřejnost a na knižních pultech se po nich jen zaprášilo. Ke knižnímu vydání Pána hor se vrací již počtvrté, všech šest dílů vyjde v našem nakladatelství.   Kdy jste si poprvé začala pohrávat s&..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Turbulence_soutez-200x186.jpg
Děkujeme vám všem za účast v soutěži o román Turbulence. Zde je pět výherců, kterým srdečně gratulujeme! Ivona Kubová - Kateřina Veselá - Marie Rzymanková - Jana Netopiliková - Kateřina Naseová. Všem ostatním budeme držet palce v další soutěži, která nás čeká už brzy...     Máte rádi erotické romance? Láká vás Turbulence od Whitney G.? Využijte jedinečnou příležitost získat knihu v so..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Jar of Hearts-200x186.jpg
Jennifer Hillier nemusíme českým čtenářům dlouze představovat, její Řezník je nejúspěšnějším thrillerem Baronetu za několik posledních let. O to víc jsme se nemohli dočkat, až k nám doputuje její nový román Jar of Hearts, který americké nakladatelství Minotaur Books vybralo jako hlavní titul edičního plánu pro rok 2018.   Před čtrnácti lety Angela Wongová beze stopy zmizela. Nyní byl její hrob ob..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Rozhovor-Cimicky-200x186.png
Psychiatr, spisovatel, básník a překladatel… To je jen několik profesí, které zastává MUDr. Jan Cimický. Mimo to ho vídáme v médiích – poskytuje názory a rady, ale i nás baví v televizních pořadech. Je mimořádně dobrým posluchačem a společníkem, a jako spisovatel patří k nejčtenějším českým autorům.   Romány Blanický rytíř a Vaši aktuální novinku Kamarádi spojují nejen detektivní prvky, ale ..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Soutez-cimicky-200x186.jpg
Děkujeme všem soutěžícím za účast! Zde jsou jména výherců, kteří od nás co nejdříve obdrží prosbu o zaslání kontaktních údajů:   Olga Réblová, Renata Ševčíková, Alena Kovářová, Martin Pokorný a Kateřina Krupová.   Gratulujeme!   Vyhrajte 5x nejnovější román KAMARÁDI od JANA CIMICKÉHO. Všechny výtisky jsou podepsány autorem a čekají jen na vítěze. Soutěž začíná 8. září 201..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Soutez_Ta_druha-200x186.png
Děkujeme všem soutěžícím za velkou účast! Zde jsou jména výherců, kteří od nás co nejdříve obdrží prosbu o zaslání kontaktních údajů:   Šárka Krakovská, Inka Babáková, Oto Papoušek, Petra Šmídková a Sylvie Paterová.   Pro všechny ostatní máme dobrou zprávu! Už v pátek 8. září nás čeká nová soutěž!       Vyhrajte 5x psychologický thriller TA DRUHÁ od MICHELLE..
MAFIÁNOVI JSOU TADY! - 24. 08. 2017
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/Vendeta-200x186.jpg
Vendeta od Catherine Doyle je přesně to pravé pro ty, kdo chtějí číst dobrou young adultku nabitou romantikou, napětím, jiskřením, přitažlivostí, ale i temnotou, rivalitou, žárlivostí a nebezpečím. Jestli ji vezmete do ruky s tím, že si přečtete jen pár stránek, pak na to rovnou zapomeňte. Přijdete na to sami o pár hodin později, až zjistíte, že jste ztratili pojem o čase. Když se totiž jedná o pomstu, je lás..
https://baronet.cz/image/cache/data/Clanky/2017/ROZHOVOR_MICHELLE_ADAMS-200x186.png
Michelle Adams se původně chystala vydat svůj psychologický thriller vlastním nákladem. Nakonec však svěřila rukopis do péče literárního agenta, a rozhodně toho nemůže litovat. Kniha Ta druhá se stala bestsellerem ještě před vydáním – prodala se do mnoha zemí světa a získala nadšené recenze jak od čtenářů, tak od literárních kritiků.   Ta druhá je vaše prvotina, která se prodala do 14 zemí ..

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Chci
být
IN!
Získejte vždy ty nejdůležitější novinky na e-mail.