Imbrogno, Philip J.

seznam / mřížka
Imbrogno, Philip J.

Imbrogno, Philip J.

Philip J. Imbrogno se výzkumem fenoménu UFO a dalších paranormálních jevů zabývá více než třicet let a je v této oblasti považován za autoritu. Osmadvacet let pracuje jako učitel přírodních věd na středních a vyšších školách. Rozhovory s ním otiskly New York TimesCoast to Coast AM, ukázal se v televizních pořadech NBC Toady ShowThe Oprah Winfrey Show a zmínky o něm se objevily na televizních kanálech History Channel, A&E, Lifetime a na HBO. Imbrogno úzce spolupracoval s mnoha dalšími významnými badateli na poli UFO, včetně doktora J. Allena Hyneka a Budda Hopkinse. Kontaktovat je ho možné mailem na adrese Bel1313@yahoo.com.

- 25%
Vědec Philip J. Imbrogno působí více než třicet let jako vědec a odborník na paranormální jevy. Vyšetřoval nebo byl přímo svědkem neuvěřitelných fenoménů, které posunují hranice reality. V knize Hranice světů předkládá ty nejvíce šokující případy své kariéry, doplněné o výpovědi očitých svědků. Kniha obsahuje pečlivě zdokumentovaný výzkum toho nepodivnějšího z podivného – únosy, blízká setkání, spatř…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.