Hulick, Douglas

seznam / mřížka
Hulick, Douglas

Hulick, Douglas

Douglas Hulick četl fantasy literaturu skoro tak dlouho, co si pamatuje. Tato jeho slabost pro vzdálené země a dávné časy podle jeho slov možná částečně vedla k získání titulů BA a MA v oboru středověkých dějin a stejně tak k jeho navazujícím studiím a výuce evropských historických bojových umění. Téměř určitě vyústila v napsání několika krátkých povídek a nyní románu. Douglas čte a píše a šermuje s rapírem v Minnesotě, což mu překvapivě často toleruje jeho žena (která také šermuje) a dva synové (kteří ne). Všichni čtou.

www.douglashulick.com
 

- 25%
Ildrecca je nebezpečné město, pokud si nedáte pozor na to, co děláte. Abyste dokázali vládnout ulicím a přežít, chce to šikovnou ruku a bystré oko. Drothe naštěstí oplývá obojím. Je již léta členem Bratrstva. Zadává si se zloději a vrahy z nejšpinavějších uliček i z těch nejnoblesnějších čtvrtí. Při práci pro vládce podsvětí vyhledává a likviduje potíže uvnitř organizace – a k tomu si bokem vydělává pašováním…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.