Autoři

Série

Polibek krve - mírně poškozené
(Série - Odkaz černé dýky - 1)

od
Ward, J. R.
 • Na Bratrstvo černé dýky navazuje spin-off série autorky mezinárodních bestsellerů…

  Paradise, dcera králova prvního rádce, se chce osvobodit od života aristokratky plného nejrůznějších omezení. Její strategie? Nastoupit do programu ve výcvikovém centru Bratrstva černé dýky a naučit se bojovat za sebe, myslet za sebe, být sama sebou. Plán je to dobrý, ale pak se všechno pokazí. Výuka je nečekaně náročná, ostatní účastníci kurzu působí spíš jako nepřátelé než jako spojenci a je víc než jasné, že velící bratr Butch O’Neal alias Dhestroyer má sám se sebou plné ruce práce.

  A k dovršení všeho se Paradise zamiluje do spolužáka Craega, obyčejného a prostého občana, jakého by si pro ni její otec rozhodně nepřál – ale ona má oči jen pro něj. Celý program navíc ohrozí násilný zločin a to spolu se sílící erotickou přitažlivostí představuje pro Paradise zkoušku, jakou nikdy nepředvídala – a tak se musí ptát, zda je dost silná, aby obstála v boji i mimo něj.

   

 • Autor: Ward, J. R.
  Překladatel: Pacnerová, Jana
  Série: Odkaz černé dýky
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Polibek krve - mírně poškozené
  Původní název: Blood Kiss
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0442-7
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 408
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 7. 9. 2016
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.