Autoři

Série

Duna - dárkové vydání
(Série - Duna - 1)

od
Herbert, Frank
 • Nové dárkové vydání obsahuje dvanáct ilustrací

  Ilustrace: © Emil Křižka

  Šestidílná sága Duna amerického spisovatele Franka Herberta je jedním z nejúžasnějších eposů science fiction a po celém světě se již prodaly miliony výtisků.

  Příběh Duny se odehrává v daleké budoucnosti v mezihvězdném impériu, kterému vládne padišáh imperátor Shaddam IV. z rodu Corrino, jemuž jsou podřízené všechny velkorody. Mladý Paul Atreides – dědic a následovník rodu Atreidů – odlétá se svým otcem vévodou Letem a matkou Jessikou na Arrakis, pouštní planetu, jež je jediným zdrojem výjimečného koření, nejdůležitější a nejcennější látky ve vesmíru s podivuhodnými vlastnostmi. Rod Atreidů má planetu spravovat poté, co ji opustili jejich odvěcí nepřátelé, Harkonnenové. A v tu chvíli se rozbíhá mnohovrstvá interakce složitého světa politiky, náboženství, ekologie, technologie a lidských emocí, to vše ve snaze ovládnout Arrakis, protože ten, kdo ovládá Arrakis, ovládá i koření...

 • Autor: Herbert, Frank
  Překladatel: Blažek, Karel - Smékal, Jindřich
  Série: Duna
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Duna - dárkové vydání
  Původní název: Dune
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0517-2
  Vazba: vázaná
  Formát:150.00 x 230.00 mm
  Počet stran: 592
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 23. 11. 2016
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.