Autoři

Série

Navigátoři Duny - mírně poškozené
(Série - Školy Duny - 3)

od
Herbert, Brian - Anderson, Kevin J.
 • Román Navigátoři Duny je strhující finále z cyklu o velkých školách vesmíru Duny, trilogie z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona, odehrávající se deset tisíc let před legendárním románem Franka Herberta.

   

  Děj cyklu přibližuje okolnosti vzniku benegesseritského Sesterstva a jeho chovného programu, „lidských počítačů“ mentatů a v závěrečném dílu též zázračných navigátorů čili kormidelníků plavidel Kosmické gildy. V neustávající bitvě o budoucnost lidstva se rozum střetává s fanatismem… Proti sobě stojí tři mocní hráči: nový imperátor Roderick Corrino, uvážlivý, ale i tvrdý panovník, jemuž leží na srdci blaho rozlehlého Impéria. Náboženský fanatik Manford Torondo, opojený vlastní silou… A konečně Josef Venport se svým monopolem na bezpečné mezihvězdné cestování, záhadnými zmutovanými tvory, s těžbou melanže na Arrakis, s bankovními operacemi po celé říši. Do hry vstupují i další činitele – náhody, nepochopení, lidská pošetilost, umíněnost, láska… To vše dohromady buduje scénu, na níž se o milénia později odehrají známé události Duny, jednoho ze stěžejních děl světové scifi literatury.

 • Autor: Herbert, Brian - Anderson, Kevin J.
  Překladatel: Chodilová, Dana
  Série: Školy Duny
  Pořadí v sérii: 3.
  Název: Navigátoři Duny - mírně poškozené
  Původní název: Navigators of Dune
  Žánr: | Beletrie | Sci-fi a fantasy | Akce a slevy
  EAN: 9788026906285
  ISBN: 978-80-269-0628-5
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 550
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 31. 5. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.