Henley, Virginia

seznam / mřížka
Henley, Virginia

Henley, Virginia

Americká spisovatelka Virginia Henley je autorkou již celkem čtrnácti romantických historických románů a čeština je jedenáctým jazykem, do něhož byly přeloženy. Autorka se také může pochlubit celou řadou literárních ocenění včetně prestižní Romantic Times Lifetime Achievement Award. Miluje divokou, člověkem ještě nenarušenou krajinu, a proto se už před časem odstěhovala s rodinou do kanadského státu Ontario, aby si později nalezla místo svého srdce na pobřeží jezera Erie, kde se věnuje literární tvorbě.

www.virginiahenley.com
 

- 25%
Autorka opět mistrně a barvitě vypráví příběh plný nejen romantických citů, ale věrných postav dobových šlechticů a dam, historických událostí a detailů fascinujícího středověkého života. Briana de Beauchamp, dcera Jory de Warenne a dvorní dámy královny Isabely, byla zasnoubena váženému Lincolnovi de Warenne. Necítí se však šťastná, touží po hlubších citech, a tak když potkává pochmurného a nebezpečného Wolfa Mort…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.