Havel, Miroslav

seznam / mřížka

Havel, Miroslav

Miroslav Havel se narodil 29. 7.1948 v Havlíčkově Brodě. Dětství prožil na Vysočině obklopen nádhernou přírodou a zde se začala rodit i jeho láska k ní. Zbývající léta školní docházky absolvoval v Mělníce, kam se s rodinou přestěhoval v roce 1959 a kde žije dodnes. Po návratu z vojenské služby v roce1971 složil zkoušky z myslivosti a stal se členem Mysliveckého sdružení Kokořín. Zde absolvoval zkoušku mysliveckého hospodáře, avšak tuto funkci mu bylo dovoleno vykonávat jen krátce. Prožil nezapomenutelné chvíle strávené v pískovcových skalách, kde nebylo příliš drobné zvěře, ale jezevců, lišek, srnčí a černé zvěře dostatek. Od samého počátku se věnoval zazvěřování dutorohé zvěře, a to muflonů. Tato krásná léta však kvůli totalitním poměrům neměla dlouhého trvání. Nicméně jeho láska k myslivosti tím neutrpěla, stále se pohybuje v prostředí nimrodů a konečně se mu vyplnil i jeho velký sen – zúčastnit se lovu medvědů.
 

- 25%
Autor, celoživotní milovník přírody a myslivosti, se konečně odhodlal splnit si svůj dlouholetý sen. Vydal se do divokých kanadských lesů, nejen aby se utkal s medvědy, ale také aby se mohl kochat krásami tamní přírody, kterou tak toužil spatřit. Téměř deníkovou formou popisuje své příhody zároveň zkušeného lovce ale i nováčka v této, prostředí i zvyky, zcela nové situaci. Jeho příhody i popisy krajiny zaujmou nej…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.