Godino, Pilar

Pilar Godino je mezinárodně uznávanou koučkou leadershipu (vůdcovských schopností či dovedností), jejíž rozsáhlé zkušenosti a úspěchy ji ustanovily jako jednu z předních představitelek oboru, ve kterém se pohybuje už přes 20 let.

Jejími klienty jsou významné společnosti jako Diageo, Accenture, Danone, PepsiCo, Heineken, Vesuvius a ING, stejně jako i Evropská unie a také nejrůznější nevládní organizace. Pilar pracuje jako senior manažerka a specializuje se na transformační leadership a práci manažerského týmu v multikulturních prostředích. Pilařina unikátní metodika Personal Impact Coaching kombinuje leadership koučink s metodou neurolingvistického programování (NLP) takovým způsobem, který umožňuje rychlou a opravdovou změnu. Její metody byly popsány mnoha klienty jako „alchymie v akci“.

Pilar je jedna z prvních kouček v Evropě, která získala titul Master Certified Coach od ICF (Mezinárodní federace koučů). Nedávno pracovala jako poradce v Centre of Expertise on Coaching (CEC) na Vlerick Leuven Gent Management School v Belgii a byla pozvána, aby spolupracovala s kreativním programovacím týmem.

Pilar pořádá i mezinárodní semináře o metodě NLP a někdy spolupracuje s dalšími profesionály, jako je třeba Robert Dilts. Pilar také vyvinula nové modely a metody na poli NLP a koučinku.

Má za sebou více než sedm tisíc hodin koučování a přes dvanáct tisíc hodin v oblasti osobního rozvoje. Podle svých klientů je to dynamická, inspirující podnětná, přímá, bystrá osoba a má skvělý smysl pro humor.

www.pilargodino.com

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
rozebráno již nebude skladem
Podniková alchymie
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

UKÁZKA Z HITU KRÁLOVSKY V HÁJI

Letos odstartujeme novou sérii Royally od Emmy Chase. A že se máte na co těšit! Už první díl Královsky v háji nasadí laťku hodně vysoko. Floutka Nicholase, korunovaného prince z Wessca, si zamilujete …

VÁNOČNÍ PROVOZ 2021

Vážení zákazníci,od 23. 12. do 27. 12. máme zavřeno. Objednávky přijaté v těchto dnech připravíme k vyexpedování 28. 12.Od 28. 12. bude probíhat inventura a nakladatelství bude opět uzavřeno. Expedici…

ZÁSILKOVNA - ZKRÁCENÁ ÚLOŽNÍ DOBA V PŘEDVÁNOČNÍM OBDOBÍ

Vážení zákazníci,od 1. 11. 2021 do 20. 12. 2021 je zavedena zkrácená úložní doba zásilek společnosti Zásilkovna s.r.o. na 5 kalendářních dnů s možností prodloužení pouze o 2 dny. Na vyzvednutí máte te…