Godino, Pilar

Pilar Godino je mezinárodně uznávanou koučkou leadershipu (vůdcovských schopností či dovedností), jejíž rozsáhlé zkušenosti a úspěchy ji ustanovily jako jednu z předních představitelek oboru, ve kterém se pohybuje už přes 20 let.

Jejími klienty jsou významné společnosti jako Diageo, Accenture, Danone, PepsiCo, Heineken, Vesuvius a ING, stejně jako i Evropská unie a také nejrůznější nevládní organizace. Pilar pracuje jako senior manažerka a specializuje se na transformační leadership a práci manažerského týmu v multikulturních prostředích. Pilařina unikátní metodika Personal Impact Coaching kombinuje leadership koučink s metodou neurolingvistického programování (NLP) takovým způsobem, který umožňuje rychlou a opravdovou změnu. Její metody byly popsány mnoha klienty jako „alchymie v akci“.

Pilar je jedna z prvních kouček v Evropě, která získala titul Master Certified Coach od ICF (Mezinárodní federace koučů). Nedávno pracovala jako poradce v Centre of Expertise on Coaching (CEC) na Vlerick Leuven Gent Management School v Belgii a byla pozvána, aby spolupracovala s kreativním programovacím týmem.

Pilar pořádá i mezinárodní semináře o metodě NLP a někdy spolupracuje s dalšími profesionály, jako je třeba Robert Dilts. Pilar také vyvinula nové modely a metody na poli NLP a koučinku.

Má za sebou více než sedm tisíc hodin koučování a přes dvanáct tisíc hodin v oblasti osobního rozvoje. Podle svých klientů je to dynamická, inspirující podnětná, přímá, bystrá osoba a má skvělý smysl pro humor.

www.pilargodino.com

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
rozebráno již nebude skladem
Podniková alchymie
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…