Godino, Pilar

Pilar Godino je mezinárodně uznávanou koučkou leadershipu (vůdcovských schopností či dovedností), jejíž rozsáhlé zkušenosti a úspěchy ji ustanovily jako jednu z předních představitelek oboru, ve kterém se pohybuje už přes 20 let.

Jejími klienty jsou významné společnosti jako Diageo, Accenture, Danone, PepsiCo, Heineken, Vesuvius a ING, stejně jako i Evropská unie a také nejrůznější nevládní organizace. Pilar pracuje jako senior manažerka a specializuje se na transformační leadership a práci manažerského týmu v multikulturních prostředích. Pilařina unikátní metodika Personal Impact Coaching kombinuje leadership koučink s metodou neurolingvistického programování (NLP) takovým způsobem, který umožňuje rychlou a opravdovou změnu. Její metody byly popsány mnoha klienty jako „alchymie v akci“.

Pilar je jedna z prvních kouček v Evropě, která získala titul Master Certified Coach od ICF (Mezinárodní federace koučů). Nedávno pracovala jako poradce v Centre of Expertise on Coaching (CEC) na Vlerick Leuven Gent Management School v Belgii a byla pozvána, aby spolupracovala s kreativním programovacím týmem.

Pilar pořádá i mezinárodní semináře o metodě NLP a někdy spolupracuje s dalšími profesionály, jako je třeba Robert Dilts. Pilar také vyvinula nové modely a metody na poli NLP a koučinku.

Má za sebou více než sedm tisíc hodin koučování a přes dvanáct tisíc hodin v oblasti osobního rozvoje. Podle svých klientů je to dynamická, inspirující podnětná, přímá, bystrá osoba a má skvělý smysl pro humor.

www.pilargodino.com

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
rozebráno již nebude skladem
Podniková alchymie
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

HŘÍŠNÉ DOPISY - UKÁZKA Z LETNÍHO HITU

Hříšné dopisy - očekávaný hit tohoto léta od bestsellerových autorek Penelope Ward a Vi Keeland. Jejich romány (Milá Bridget, chci tě, …

NOVÁ VERZE E-SHOPU

Vážení zákazníci,spustili jsme pro vás novou verzi e-shopu. Věříme, že se v ní budete lépe orientovat – předělali jsme kategorie titulů, upravili vyhledávání a celý objednávkový systém.V p…

UKÁZKY Z KNIHY UKRADENÝ POLIBEK

L. J. Shen už naši čtenáři znají velmi dobře. Barva půlnoci patřila v minulém roce mezi naše nejprodávanější tituly a oblíbili jste si také sérii Hříšníci, ze které jsme dosud vydali úvodní no…