Gardner, Mark Lee

seznam / mřížka
Gardner, Mark Lee

Gardner, Mark Lee

Mark Lee Gardner, historik, spisovatel a hudebník, pracoval pro the National Park Service, PBS Television, National Geographic Magazine a mnoho dalších místních a státních organizací. Je autorem knih o Divokém západě zaměřených jak na odborné, tak laické publikum, mezi jinými George Armstrong Custer: A Biography nebo Geronimo: A Biography,  a odborných článků. Je mimořádným profesorem na Colorado College v Colorado Springs a žije v Cascade, Colorado.
 

- 25%
Billy the Kid a Pat Garett jsou pravděpodobně největšími legendami Divokého západu. Jen Billyho příběh byl od roku 1930 inspirací pro téměř šedesát celovečerních filmů a mnoha literárních děl. Nyní se českým čtenářům poprvé dostává do rukou rekonstrukce jejich životů a konfliktu postavená na pečlivě sesbíraných faktech a napsaná stejně napínavě, jak dramatická byla skutečnost. Billy the Kid byl zlodějem koní a dob…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.