Freydont, Sheley

seznam / mřížka
Freydont, Sheley

Freydont, Sheley

Shelley Freydont je členkou prestižních amerických organizací sdružujících autory detektivních románů. Kromě toho píše pod pseudonymem Gemma Bruceová romány pro ženy. Její umělecké ambice se neomezují jenom na literární tvorbu, ale je také uznávanou tanečnicí a choreografkou. Vystupovala ve Spojených státech i v mnoha zemích celého světa. Nyní žije v Ridgewoodu ve státě New Jersey a je matkou dvou dětí.

www.shelleyfreydont.com
 

- 25%
Katie McDonaldová, matematický génius a kurátorka muzea hádanek městečka Granville, se brodí po pás sněhem na soutěž v luštění sudoku.Ta již získala na popularitě a účastní se jí luštitelé z celého východního pobřeží. Je to Katiin úspěch, ale jen do chvíle, kdy je jeden z šampiónů nalezen mrtev. Věci se ujímá policie a nutí Katie, aby místnosti vyklidila. To by pro muzeum byla katastrofa, a navíc, domnívá se Katie…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.