Fallon, Jane

seznam / mřížka
Fallon, Jane

Fallon, Jane

Jane Fallon se narodila v Londýně jako nejmladší z pěti sourozenců a dětství prožila v hrabství Buckinghamshire na jihovýchodě Anglie.
Odmalička snila o úspěšné kariéře -- dlouho však netušila, jaká kariéra by to vlastně měla být. Nejprve zvolila dráhu právničky, ale po jednom semestru na londýnské University College přestoupila na studia historie. Po dokončení školy vystřídala několik zaměstnání, prodávala lístky na koncerty, pracovala ve fitness centru, v prodejně zdravé výživy. Nakonec přijala místo v divadelní a literární agentuře a okamžitě se do té práce zamilovala. Časem se stala televizní produkční a podílela se na řadě úspěšných pořadů (seriál This Life, sitcom Teachers, seriál 20 Things to do Before You’re 30).
Před několika lety pocítila potřebu pustit se zase do něčeho nového a uskutečnit celoživotní touhu stát se spisovatelkou. Uspěla hned se svoji prvotinou Getting Rid of Matthew, kterou nakladatelství Baronet připravuje na podzim letošního roku. Ve stínu sestry (The Ugly Sister) je její čtvrtý román.

www.janefallon.co.uk
 

- 25%
Helena si nikdy nepředstavovala, že se stane milenkou ženatého muže. V životě toužila po třech věcech: dobře placené práci, vlastním bytě a muži, který by patřil jenom jí. Ve svých devětatřiceti letech je ale pořád jen osobní asistentkou (= sekretářkou, co si budeme namlouvat) s tak malým platem, že si může dovolit jen pronajatý dvoupokojový byt s trhlinou ve stropě a vlhkou koupelnou. A co se t…
- 25%
Celý život žila Abi ve stínu své úspěšné starší sestry. Cleo měla všechno: krásu, majetek, šťastnou rodinu, kariéru žádané modelky. Jen na mladší sestru jí posledních dvacet let nezbýval čas… A tak když Abi dostane pozvání, aby strávila léto se sestřinou rodinou v jejím londýnském domě, dlouho se nerozmýšlí. Možná se Cleo doopravdy stýská a chce navázat zpřetrhané vztahy z dětství. Jenže léto se sestrou se od samé…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.