Eng, Twan Tan

seznam / mřížka
Eng, Twan Tan

Eng, Twan Tan

Tan Twan Eng se narodil v Penangu, ale mládí prožil na různých místech Malajsie. Po studiích práv na londýnské univerzitě pracoval pro nejvýznamnější právnické firmy v Kuala Lumpuru jako advokát a právní zástupce. Mezi jeho koníčky patří bojové sport, zejména aikido, a studium historických budov, při jejichž záchraně se angažuje. V posledních letech žije v Jižní Africe, momentálně v Kapském Městě, kde tráví čas poznáváním země a přípravou svého dalšího románu.

www.tantwaneng.com


 

- 25%
Hluboce lidský příběh se otvírá v neblahém roce 1939, těsně před japonskou okupací Malajsie. Šestnáctiletý Philip Hutton, nejmladší potomek významné anglické podnikatelské rodiny, se seznamuje s japonským diplomatem Hayatem Endo. Naváží neobvyklé přátelství a Endo se stává chlapcovým učitelem japonské kultury a zejména bojových umění. Po japonské invazi Philip zjišťuje, že jeho milovaný učitel je japonským špionem…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.