Autoři

Série

Dům stínů

od
Hartshorne, Pamela
 • Když se Kate Vavasourová probudí v nemocnici, nepamatuje se na rodinu shromážděnou kolem jejího lůžka ani na svůj život před nehodou. Lékaři jí diagnostikují posttraumatickou amnézii s tím, že by se jí vzpomínky měly začít postupně vracet. Což se stane… ale ty vzpomínky nejsou její. Patří Isabel Vavasourové, která žila a zemřela na panském sídle Askerby před čtyřmi sty lety.

  Po návratu na Askerby se Kate ocitne v domě plném stínů a podezírání. Protože nepoznává svou rodinu, přátele, a dokonce ani malého syna, zoufale se snaží poskládat události, které vedly k jejímu děsivému pádu. Zdá se, že život na zámku není tak dokonalý, jak Vavasourovi na veřejnosti předstírají. Ale dříve než Kate odhalí současná tajemství, musí odhalit pravdu o minulosti… Bylo Isabelino šílenství skutečné, nebo udělala chybu, když důvěřovala člověku, o kterém si myslela, že ji nikdy nezradí?

 • Autor: Hartshorne, Pamela
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Brožová, Eva
  Název: Dům stínů
  Původní název: House of Shadows
  Žánr: | Ediční plán 2. pol. 2018
  EAN: 9788026909682
  ISBN: 978-80-269-0968-2
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: cca 480
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 31. 10. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.