Duran, Meredith

seznam / mřížka
Duran, Meredith

Duran, Meredith

MEREDITH DURAN se v dospívání zamilovala do britské historie. Ve třinácti letech si napsala seznam věcí, kterých chce v životě dosáhnout. Patřilo tam psaní románů, ochutnávka suši a návštěva Londýna, kde chtěla vidět Holbeinův portrét Anny Boleynové. Nyní dokončuje doktorandská studia kulturní antropologie a může s radostí oznámit, že všechny tři věci z jejího seznamu patří nyní mezi její oblíbené činnosti. Pokud nestuduje, nevěnuje se dobrovolnické činnosti v Indii nebo nepíše další román, lze ji nalézt v knihovně, kde pročítá cestopisné poznámky neohrožených Angličanek cestujících v 19. století po světě. Jestliže se o autorce chcete dozvědět víc, navštivte její webové stránky meredithduran.com.

Vévoda dvojí krve, její první román, zvítězil v soutěži mladých spisovatelských talentů Gather.com First Chapters Romance Writing Competition.

- 25%
Nejstarší dcera egyptologa Boyce Lydia se už smířila s tím, že zůstane svobodná. Studuje egyptologii a pomáhá otci prodávat v Anglii egyptské starožitnosti. Poté, co se mezi nimi objeví padělky, bojuje za otcovu čest, zvlášť se zhýralým markýzem Jamesem Sanburnem, který naopak svého otce viní z hrozné necitelnosti. Oba se však přesvědčí o svém omylu a zjistí, že to, na čem nejvíc záleží, jsou jejich…
- 25%
Julian Sinclair, Angličan s jednou čtvrtinou indické krve, který se má stát vévodou z Auburnu, poznává těsně před počátkem velkého indického povstání v Dillí Emmu Martinovou, snoubenku svého bratrance Marka Lindleyho. Emma, jež přijela z Anglie na svatbu s Markem, jako jediná přežila ztroskotání lodi. Prudérní anglická společnost v Indii na ni kvůli tomu hledí s podezřením a její …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.