Autoři

Série

Dům stínů

od
Hartshorne, Pamela
  • Když se Kate Vavasourová probudí v nemocnici, nepamatuje si rodinu shromážděnou kolem svého lůžka ani svůj život před nehodou. Lékaři jí diagnostikují posttraumatickou amnézii s tím, že by se vzpomínky měly začít postupně vracet. Což se sice stane… ale ty vzpomínky nejsou její. Patří Isabel Vavasourové, která žila ve šlechtickém sídle Askerby Hall a zemřela před čtyřmi sty lety.

    Po návratu do Askerby Hall se Kate ocitne v domě plném stínů a podezírání. Protože nepoznává svoji rodinu, přátele, a dokonce ani malého syna, zoufale se snaží poskládat dohromady události, které vedly k jejímu děsivému pádu z věže. Zdá se, že život v Hallu není tak dokonalý, jak Vavasourovi na veřejnosti předstírají. Ale dřív než Kate odhalí současná tajemství, musí zjistit pravdu o minulosti… Byla Isabel skutečně šílená, nebo udělala chybu, když důvěřovala člověku, o kterém si myslela, že ji nikdy nezradí?

  • Autor: Hartshorne, Pamela
    Autor obálky: Křižka, Emil
    Překladatel: Brožová, Eva
    Název: Dům stínů
    Původní název: House of Shadows
    Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Historické romány
    EAN: 9788026909682
    ISBN: 978-80-269-0968-2
    Vazba: vázaná
    Formát:120.00 x 195.00 mm
    Počet stran: 424
    Vydání: 1.
    Datum vydání: 31. 10. 2018
  •  

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.