Dugan, Ellen

seznam / mřížka
Dugan, Ellen

Dugan, Ellen

Ellen Dugan je úspěšnou autorkou knih a jasnovidkou, která už přes čtvrt století praktikuje čarodějnictví. Je velekněžkou covenu v saintlouiské oblasti (skupina lidí, kteří spolu provozují různé rituály související s jejich duchovním zaměřením). Žije s rodinou v Missouri, kde zahradničí a provozuje své umění. Je také známá jako zahradní čarodějnice. Ellen napsala jedenáct knih, například Garden Witchery, Cottage Witchery, Natural Witchery a Garden Witch’s Herbal, a přednáší po celých Spojených státech na nejrůznější témata, jako je tarot, psychometrie, čarodějnictví a magické zahrady. V Česku vyšly její knihy Magie na každý den, Pěstujeme magické rostliny a Magie bylin pro začátečníky.

- 25%
Příručka Magie je určena praktikujícím magikům a přináší informace, rituály, cvičení, zaříkadla a rady, jak do každodenního života začlenit psychickou sebeobranu a ochrannou magii. Tyto obranné techniky chrání člověka proti psychickým útokům, kletbám a dalším formám negativity, jež ohrožují jeho domov nebo zdraví. Podle autorky mají všichni lidé jisté nadpřirozené schopnosti (jasnovidnost, empatii, intuici…),…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.