DeCandido, Keith R. A.

seznam / mřížka
DeCandido, Keith R. A.

DeCandido, Keith R. A.

Keith R. A. DeCandido dospěl spolu s tímto románem k mezníku, kdy psal o pětadvaceti různých, licencemi chráněných vesmírech. Mezi jeho další díla z oblasti literární fikce patří knihy, komiksy, kratší prózy, hry na hrdiny (RPG, „role-playing games“) a další produkty založené i na jiných televizních sériích (Star Trek, Dokonalý podraz, Doctor Who, Supernatural), filmech (Auta, Kung Fu Panda, Resident Evil, Serenity), hrách (World of Warcraft, Dungeons and Dragons, StarCraft, BattleTech) a komiksech (Spider-Man, X-Men, Hulk, Silver Surfer).

Působí rovněž jako editor na volné noze pro individuální i korporátní klientelu a jako perkusionista v parodické kapele Boogie Knights. Má černý pás druhého stupně karate a je oddaným fanouškem týmu New York Yankees. Žije v Bronxu ve společnosti spřízněných lidí a zvířat. Další informace najdete na jeho nevážně pojaté webové stránce v retro stylu DeCandido.net, která je vstupní branou k jeho online aktivitám – a tudíž může ulehčit práci všem kyberstalkerům.

- 25%
Ichabod Crane, voják armády bojující za nezávislost amerických kolonií, je v bitvě roku 1781 smrtelně raněn a vzápětí procitá o více než dvě století později v moderním americkém městě Sleepy Hollow - Ospalá díra. Netuší sice, k čemu přesně došlo, ale záhy zjišťuje, že jeho novým posláním je bojovat společně s místním detektivem Abbie Millsovou proti stoupencům zla. Ve snu se mu zjevuje jeho dávná žena Katrina a př…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.