Autoři

Série

Darker - Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye
(Série - Fifty Shades - 2.5)

od
James, E L
 • Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty pohledem Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů.

   

  E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa.

   

  Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek.

  Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti?

  I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?

 • Autor: James, E L
  Překladatel: Lišková, Zdenka
  Série: Fifty Shades
  Pořadí v sérii: 2.5.
  Název: Darker - Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye
  Původní název: Darker
  Žánr: | Ediční plán 2. pol. 2018 | Předprodej - SLEVA AŽ 30 %
  EAN: 9788026909477
  ISBN: 978-80-269-0947-7
  Vazba: vázaná
  Formát:145.00 x 205.00 mm
  Počet stran: cca 552
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 10. 10. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.