Dare, Tessa

seznam / mřížka
Dare, Tessa

Dare, Tessa

Tessa Dare je autorkou jedenácti historických romancí a čtyř novel; všechna její díla se umístila na žebříčcích bestsellerů listů New York Times a USA Today. Její knihy získaly množství cen, včetně prestižní ceny RITA, udělované společností Romance Writers of America, a několikrát také cenu kritiků RT Book Reviews. Magazín Booklist ji označil za jednu z „nových hvězd historické romance“ a její knihy vycházejí ve více než deseti jazycích.

Spisovatelka, která o sobě říká, že je „vzděláním knihovnice a srdcem knihomol,“ nalezla svůj domov v jižní Kalifornii, kde obývá útulný bungalov spolu s manželem, dvěma dětmi a velkým hnědým psem.

- 25%
Vesnička Spindle Cove je cílem určitého druhu dobře vychovaných a urozených mladých dam: přehnaně stydlivých dívek, mladých manželek rozčarovaných a zklamaných manželstvím a také slečen, které se příliš zakoukaly do „nesprávných“ mužů. Pro ty, které tu žijí, je Spindle Cove přístavem bezpečí. Victor Bramwell, novopečený hrabě z Rycliffu, od první chvíle ví, že sem nepatří. Kam oko dohlédne, všude jen samé…
- 25%
Minerva Highwoodová, jedna z neprovdatelných slečen pobývajících ve vesnici Spindle Cove, se potřebuje dostat do Skotska. Colin Sandhurst, lord Payne, prvotřídní prostopášník, se potřebuje dostat… kamkoliv, jen aby ze Spindle Cove unikl. Tito nesourodí společníci mají týden na to, aby: - předstírali společný útěk - přesvědčili rodinu a přátele, že jsou do sebe zamilovaní - uprchli …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.