Cruise, Jennifer a další

Jennifer Crusie (Jennifer Smith, 1949),
původním povoláním učitelka, získala diplom v oboru profesionálního psaní a literatury pro ženy na Wright State University. Stala se známou již svým prvním románem Sizzle, k němuž se však nerada hlásí, nicméně jí zajistil přední místo mezi autorkami literatury pro ženy. Její knihy se těší oblibě zejména pro její humorné dialogy a vtipnost, které vyvažují napětí a milostné scény. Získala mnoho cen včetně „nejlepší spisovatelka romancí roku“ a má za sebou dlouhou řadu úspěšných románů, snad nejznámějšími jsou Anyone But You a What the Lady Wants.

Eileen Dreyer (1952)
se narodila v Missouri, kde studovala na katolických školách. Než se začala plně věnovat
psaní, strávila 16 let jako nemocniční sestra. Poprvé publikovala v roce 1987 a okamžitě
získala od Romantic Times ocenění jako nejlepší nová autorka roku, a od té doby mnohá další ocenění. Kromě romancí píše také populární dobrodružné romány a jejím koníčkem je především cestování.

Anne Stuart (1948)
patří mezi klasiky romantické literatury, její dílo bylo oceněno prestižní
cenou Romance Writer’s of America za celoživotní dílo.
Její první kniha, gotická romance Barett’s Hill, vyšla v roce 1974 a od té doby napsala více než sto romancí, detektivek i historických románů. Pokud necestuje, tráví svůj čas psaním a odpočinkem ve svém domě v severním Vermontu s manželem, třemi kočkami a springer---spanielem.
 

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…