Cruise, Jennifer a další

seznam / mřížka
Cruise, Jennifer a další

Cruise, Jennifer a další

Jennifer Crusie (Jennifer Smith, 1949),
původním povoláním učitelka, získala diplom v oboru profesionálního psaní a literatury pro ženy na Wright State University. Stala se známou již svým prvním románem Sizzle, k němuž se však nerada hlásí, nicméně jí zajistil přední místo mezi autorkami literatury pro ženy. Její knihy se těší oblibě zejména pro její humorné dialogy a vtipnost, které vyvažují napětí a milostné scény. Získala mnoho cen včetně „nejlepší spisovatelka romancí roku“ a má za sebou dlouhou řadu úspěšných románů, snad nejznámějšími jsou Anyone But You a What the Lady Wants.

Eileen Dreyer (1952)
se narodila v Missouri, kde studovala na katolických školách. Než se začala plně věnovat
psaní, strávila 16 let jako nemocniční sestra. Poprvé publikovala v roce 1987 a okamžitě
získala od Romantic Times ocenění jako nejlepší nová autorka roku, a od té doby mnohá další ocenění. Kromě romancí píše také populární dobrodružné romány a jejím koníčkem je především cestování.

Anne Stuart (1948)
patří mezi klasiky romantické literatury, její dílo bylo oceněno prestižní
cenou Romance Writer’s of America za celoživotní dílo.
Její první kniha, gotická romance Barett’s Hill, vyšla v roce 1974 a od té doby napsala více než sto romancí, detektivek i historických románů. Pokud necestuje, tráví svůj čas psaním a odpočinkem ve svém domě v severním Vermontu s manželem, třemi kočkami a springer---spanielem.
 

- 25%
Tři populární autorky romantických příběhů spojily svůj talent a vytvořily originální příběhy, v nichž se každá věnovala prokreslení charakteru jedné ze tří sester obdařených, každá jinou, nadpřirozenou schopností. Sestry prožívají svůj běžný nelehký život a své lásky a navíc musí zápasit se zlou čarodějkou, jež je chce o jejich kouzelné moci připravit. Příběh graduje o víkendu, na nějž ani sestry Šťastné ani čten…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.