Contreras, Claire

seznam / mřížka
Contreras, Claire

Contreras, Claire

Claire Contreras je autorkou bestsellerů, uváděných v žebříčcích New York Times a US Today. Má tři psy, dvě děti a jednoho manžela. Zvítězila v boji s rakovinou prsu.
Baví ji psát cokoli, od knížek pro děti až po erotické povídky, ale nejvíc se proslavila romancemi ze současnosti. Pokud právě nepíše, pak čte a sní o místech, která touží jednou navštívit.
 

Autorské stránky: clairecontreras.com

Facebook: www.facebook.com/CContrerasBooks

 

Fotografie autorky: Perrywinkle Photography 

- 70%
Estelle se zvolna vynořuje z kalných vod tragédie, kterou pro ni byla předčasná smrt snoubence. Vrací se k práci ve své umělecké galerii, prodává dům, kde jí Wyatta všechno připomíná, znovu navazuje společenské styky… a vtom se po letech setká s Oliverem, nejlepším  přítelem svého bratra, jenž byl její první velkou láskou. Před časem jí zlomil srdce, když ji bez vysvětlení opustil; podlehne Est…
- 74%
Ztratil jsem ji. Ne, neztratil. Odehnal jsem ji. Odjakživa byla moje nejlepší kamarádka. Neměl jsem se do ní zamilovat. Choval jsem se lehkovážně a jí to zlomilo srdce. Myslel jsem, že jsem se zachoval správně. Uběhly roky a teď se mnou musí pracovat. Připomíná mi, proč jsem se do ní zamiloval. Ale tentokrát udělám všechno, co bude v mých silách, abych ji už nikdy nenechal odejít. Kniha obsahuje i novelu …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.