Collins, Max Allan

seznam / mřížka
Collins, Max Allan

Collins, Max Allan

Max Allan Collins, spisovatel, scenárista a nezávislý filmový producent, byl v roce 2004 charakterizován časopisem Publisher’s Weekly jako „zcela nový druh autora“.Byl mnohokrát nominován na cenu Edgar a za své historické dobrodružné romány o Nathanu Hellerovi získal i cenu Shamus.
Podle jeho románů bylo natočeno mnoho slavných filmů a televizních seriálů, vzpomeňme například Zachraňte vojína Ryana, Road to Perdition nebo Crime Screen Investigation.
Žije se svou ženou, spisovatelkou Barbarou Collinsovou, v Iowě.

www.maxallancollins.com
 

- 25%
Dobrodružný příběh o nadpřirozených jevech, napsaný v tradici těch nejlepších epizod slavného seriálu, byl vytvořen na základě scénáře stejnojmenného filmu. Mulder a Scullyová již, kvůli nepodloženým obviněním, nepracují v FBI. Scullyová vykonává svou lékařskou praxi a Mulder je dokonce nucen se skrývat. Přesto se na ně FBI znovu obrací s nevyřešeným případem podivných vražd, jejichž nejasné okolnosti řadí případ …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.