Autoři

Série

Bezcitný hrabě

od
Cartland, Barbara
 • 150. kniha Barbary Cartland v nakladatelství Baronet!

  Mladičká Vesta Cressingtonová-Fontová odjíždí z rodné Anglie na malý ostrov ve Středozemním moři, aby se stala manželkou místního knížete. Jenže nic není takové, jak si romantická dívka vysnila. Už cestou slyší o knížeti podivné zvěsti a v přístavu na ni navíc nečeká živá duše, a tak se ocitá docela sama v cizí zemi.

  Pak přijíždí hrabě Miklós Czakó, nepříjemný a arogantní člověk, který má podle všeho jediný cíl: aby Vesta nasedla na první loď a vrátila se zpět do Anglie. V zemi totiž řádí revolucionáři a cesta do hlavního města za knížetem není bezpečná.

  Jenže návrat je to poslední, co by Vesta měla v úmyslu. A tak se vydá s nesympatickým hrabětem na cestu plnou dobrodružství a nebezpečí.  

  Nepříjemný a zdánlivě bezcitný hrabě v ní ale vyvolává elektrizující pocity, které dosud nezažila. A zdá se, že náklonnost je oboustranná. Jenže Vestina ruka už dávno náleží jinému muži. Co je víc – láska, anebo povinnost vůči Anglii?

 • Autor: Cartland, Barbara
  Překladatel: Volná, Kristina
  Název: Bezcitný hrabě
  Původní název: The Cruel Count
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026913184
  ISBN: 978-80-269-1318-4
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 184
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 29. 4. 2020
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.