Carter, Robert

seznam / mřížka

Carter, Robert

Robert Carter se narodil přesně pět století po první bitvě války růží. Vyrostl v Midlands a později žil na pobřeží Irského moře, odkud pocházeli jeho předkové. Studoval v Británii, Austrálii i USA, poté pracoval jak na Středním východě, tak v zapadlých koutech Afriky. Procestoval celý Východ a nakonec nastoupil k BBC v Londýně. Po celou dobu pěstoval svůj zájem o historii, staré zbraně, ale i astronomii a anglický venkov, kde dnes žije. Před trilogií Řeč kamenů napsal již čtyři romány (Armada, Talwar, Courage, Barbarians) a věnoval se i literatuře faktu.
 

- 25%
Poslední část volně navazující, nevšední a dokonale napsané fantasy trilogie (Řeč kamenů, Tanec obrů) zavádí čtenáře opět do středověké Anglie. Království klesá stále hlouběji do zničující války a Will, jenž má být podle moudrého Gwydiona jedinou nadějí na záchranu, zjišťuje, že jeho ochránci ubývají síly. Musí se spolehnout především na sebe a pár svých věrných přátel, a podaří se jim odhalit skutečný plán Gwydio…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.