Buehlman, Christopher

seznam / mřížka
Buehlman, Christopher

Buehlman, Christopher

Christopher Buehlman (*1969), dramatik, komik, herec a básník. Žije v St. Petersburgu na Floridě. Zatím největšího úspěchu v poezii dosáhl vítězstvím Bridport Prize v roce 2007. Velmi populární je jeho one-man show Christophe the Insultor o Christopherovi Marloweovi. Je držitelem bakalářského studia francouzského jazyka. Mezi jeho záliby patří divadlo, lukostřelba a bojová umění. Žije s manželkou, herečkou Genevou Rae, a jejich psem Duckem, křížencem Shiba Inu a Pit Bulla.

Úspěšná hororová prvotina Ti za řekou se dočkala velmi příznivých reakcí od kritiků i čtenářů. V současné době slaví další úspěchy – připravuje se filmové verze. Režie by se měl ujmout Tod Williams, který již diváky úspěšně děsil druhou částí série Paranormal Activity.

www.christopherbuehlman.com
 

- 25%
Ospalé městečko na jihu Spojených států s keříky čajových růží na náměstí, kudy jen málokdy projede automobil: ideální útočiště, chce-li člověk zahájit nový život s novou partnerkou a pustit se do psaní románu. Za poklidem venkovského života s jeho letitými zvyky a pověrami se ale skrývá zlo, se kterým žijí místní už po generace. Zlo, které vyžaduje oběti, nezastaví se před ničím a mstí se na nevinných. Zlo, které…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.