Brooker, Barbara Rose

seznam / mřížka
Brooker, Barbara Rose

Brooker, Barbara Rose

Barbara Rose Brooker, osamělá matka dvou dcer, vydala v padesáti svůj první román. Vystudovala obor kreativní psaní a začala tento předmět vyučovat na Sanfranciské státní univerzitě, vedla několik dalších seminářů a napsala jedenáct knih. Ve dvaasedmdesáti přežila rakovinu dělohy, vystudovala herectví a vystupovala na jevišti s monology o sedmdesátileté ženě, která chce být úspěšnou spisovatelkou a najít romantickou lásku. Zorganizovala první pochod seniorů v dějinách – na oslavu stáří a na protest proti diskriminaci kvůli věku. Příští rok se bude pochod konat ve Washingtonu. Napsala a na vlastní náklady vydala román „Deníky viagry“, který později zakoupilo nakladatelství Simon Schuster. Nové upravené vydání vyjde v roce 2013. Televizní stanice HBO natáčí podle „Deníků viagry“ seriál. Barbara Rose Broker je autorkou sci-fi literatury/novinářkou/herečkou. Píše „Senior ve městě“, sloupky o lásce po šedesátce, pro The Huffington Post a pro SFJ Weekly. Její poslední román „Shoudl I Sleep In His Dead Wife’s Bed“ a „Love, Sometimes“, pokračování „Deníků viagry“, vyjde v roce 2013.

www.barbara-rose.net

- 25%
Tato kniha nám z pohledu své hrdinky Anny Applebaumové přibližuje svět, do něhož se zatím odvážilo vstoupit jen málo spisovatelek – milostný život lidí po šedesátce. Anny (65), kterou po 35 let dlouhém manželství opustí kvůli „krizi středního věku“ manžel, je autorkou novinového sloupku „Deníky viagry“ o lásce a sexu po šedesátce. Zamiluje se do Marva (75) a mají spolu vášnivý románek, jenomže brzy zjistí, že …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.