Autoři

Série

Vetřelci - svazek 5 (románová řada)
(Série - Vetřelci - Komplet - 5)

od
Friedman, Michael Jan
 • Pátý svazek kompletní série Vetřelci obsahuje romány:


  Michael Jan Friedman: Prvotní hřích

  Celá staletí po smrti původní Ellen Ripleyové se její klon přidává k boji proti hrozbě vetřelců. S pomocí androida jménem Call, brutálního zabijáka Johnera a mechanika jménem Vriess bojuje proti veltřelčím hrůzám a objeví odpověď na otázku, jež pronikne tajemstvím vetřelců až do jejich vřícího kyselinového srdce.

   

  Diane Carey: Válka DNA

  V pusté galaxii je pohostinná planeta Rosamond 6 vzácný jev. I když však možná působí jako oáza mezi hvězdami, skrývá smrtící nebezpečí: je zamořena vetřelci. Antropoložka Jocasta Malvauxová, toužící dokázat svou teorii, že se s vetřelci dá domluvit, si tam zřídí pozorovací stanici. A stane se něco nečekaného: vetřelci na ni nezaútočí. Ale proč? Mohlo by se stát, že se ta monstra vyvíjejí? Nebo je jenom otázka času, než bude muset každý člověk na planetě bojovat o holý život?

 • Autor: Friedman, Michael Jan
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Vetřelci - Komplet
  Pořadí v sérii: 5.
  Název: Vetřelci - svazek 5 (románová řada)
  Původní název: Complete Aliens Omnibus: Volume Five
  Žánr: | Beletrie | Sci-fi a fantasy
  EAN: 9788026909927
  ISBN: 978-80-269-0992-7
  Vazba: vázaná
  Formát:130.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 464
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 28. 11. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.