Autoři

Série

Vetřelci - svazek 4 (románová řada)
(Série - Vetřelci - Komplet - 4)

od
Navarro, Yvonne - Perry, S. D.
 • Čtvrtý svazek kompletní série Vetřelci obsahuje tyto romány:

   

  • Yvonne Navarro: Koncert zla

  Šílený hudební skladatel se rozhodne šokovat svět svou nejnovější skladbou, Symfonií nenávisti. V jeho bizarní hudbě lze nalézt zmučené lidské výkřiky smíšené s pronikavým jekotem vetřelců. Ta melodie mu však stále uniká. Damon ví, že hudba, kterou hledá, spočívá hluboko v nemilosrdném tvorovi, jehož pojmenoval Mozart. A nezastaví se před ničím, aby ji osvobodil.

   

  •  S. D. Perry: Sebevražedná mise

  Tým složený z těch nejdrsnějších lovců vetřelců se pouští na sebevražednou misi, aby zničil obrovské hnízdo netvorů na DS 949, rozlehlé vesmírné stanici, spolu s berserkem: ozbrojeným xenomorfem poháněným živým mozkem, který kdysi patříval člověku. Cílem mise je zničit vetřelce tak, aby stanice zůstala nedotčena. Zdá se to jako sebevražedný úkol, což společnosti, která tým vyslala, naprosto vyhovuje. Nechce totiž svědky, kteří by mohli vyzradit děsivé tajemství této vesmírné stanice...

 • Autor: Navarro, Yvonne - Perry, S. D.
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Vetřelci - Komplet
  Pořadí v sérii: 4.
  Název: Vetřelci - svazek 4 (románová řada)
  Původní název: The Complete Aliens Omnibus: Volume Four
  Žánr: | Beletrie | Sci-fi a fantasy
  EAN: 9788026908784
  ISBN: 978-80-269-0878-4
  Vazba: vázaná
  Formát:130.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 448
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 20. 6. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.