Autoři

Série

Venkovská svatba

od
Hannay, Barbara
 • Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance!

   

  Flora Drummondová se vrací do Burraleje a chystá se zahrát s kvartetem na svatbě svého přítele z dětství Mitche. Jenže stále nemůže zapomenout, že kdysi byla do tohoto pohledného ženicha bláznivě zamilovaná.

  Vše je tak, jak má na správné venkovské svatbě být: kostelík vyzdobený květinami, netrpěliví svatebčané, nervózní ženich postávající před oltářem… jen nevěsta chybí a vypadá to, že si svatbu na poslední chvíli rozmyslela.

  V tom samém kostelíku se před mnoha desítkami let konala podobná svatba s podobným příběhem zrady a zlomeného srdce. Hattie, zklamaná dívka, která poté z městečka zmizela, se po letech vrací zpátky.

  Minulost i přítomnost se setkávají v tomto jediném okamžiku v kostelíku v Burraleji a budoucnost dává novou šanci všem, kteří se tu sejdou… dávným i novým přátelům, aby si navzájem pomohli zotavit se z křivd.

  Zelené kopce severního Queenslandu a rušné ulice Šanghaje v předvečer druhé světové války – místa, kde se odehrává romantická sága vyprávějící o dvou ztracených a znovunalezených láskách. Sága, v níž hrdinové hledají odpovědi na otázky: Dokážeme se přenést přes bolestnou ztrátu? Není už příliš pozdě na nový začátek?

 • Autor: Hannay, Barbara
  Autor obálky: Černá, Martina
  Překladatel: Čejková, Ivana
  Název: Venkovská svatba
  Původní název: The Country Wedding
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie
  EAN: 9788026911876
  ISBN: 978-80-269-1187-6
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 424
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 25. 9. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.