GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC / VÁNOČNÍ PROVOZ – ZJISTIT VÍCE

Autoři

Série

Pokřivená zrcadla - mírně poškozené

od
Quick, Amanda
  • Leo, jestli čteš tyto řádky, jsem už mrtvá.

     

    Podvodnice a svůdnice Meredith Spoonerová žila na plné obrátky – a zemřela mladá. Teď se zdá, že za její zločiny bude platit Leonora Huttonová. Když od Meredith obdrží e-mail, dozví se, že na ni na jistém zahraničním účtu čeká spousta peněz... a klíček k bezpečnostní schránce už je na cestě.

    Leonora nechce mít s těmi penězi nic společného, už tak stačí, že ji z krádeže obvinil Thomas Walker – zřejmě oběť Mereditina podvodu a svádění. Leonora se chce očistit, a tak se rozhodne mu peníze vrátit.

    V bezpečnostní schránce však najde další dvě věci. Jednou z nich je knížka o Zrcadlovém domě – sídle plném starožitných zrcadel, kde Meredith naplánovala svůj poslední podvod. Druhá věc jsou výstřižky z článků o třicet let staré vraždě, jež se tam odehrála – a do dnešního dne zůstala nevyřešená.

    Leonora Thomasu Walkerovi nabídne, že mu předá peníze, pokud jí pomůže zjistit, co se stalo. Meredith jí totiž Thomase Walkera popsala jako „muže, jemuž může věřit“...

  • Autor: Quick, Amanda
    Překladatel: Čermáková, Daniela
    Název: Pokřivená zrcadla - mírně poškozené
    Původní název: Smoke in Mirrors
    Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Akce a slevy
    EAN: 9788026902768
    ISBN: 978-80-269-0276-8
    Vazba: vázaná
    Formát:125.00 x 200.00 mm
    Počet stran: 336
    Vydání: 1.
    Datum vydání: 25. 11. 2015
  •  

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.