Autoři

Série

Mister - CZ verze

od
James, E L
 •  

  Ponořte se do milostného příběhu plného vášně.

  Mister je novou poutavou romancí spisovatelky E L James, autorky celosvětově úspěšné trilogie Padesát odstínů.

   

  Londýn v roce 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má přátele v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po níž Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit.

  Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy, již cítí k záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. Kdo je Alessia Demachi? Dokáže ji Maxim ochránit před zlobou, která ji pronásleduje? A jak zareaguje Alessia, až zjistí, že i Maxim skrývá svá vlastní tajemství?

  Nechte se unášet ze srdce Londýna napříč divokou panenskou krajinou Cornwallu až k drsné a hrozivé kráse Balkánu. Mister je jako jízda na horské dráze plné nebezpečí a touhy, kterou prolétnete se zatajeným dechem až do poslední strany.

   


   

  Výhradní distribuci pro knihkupce a knihovny zajišťuje: 

  PEMIC BOOKS a.s. - Smetanovo náměstí 222/8, 702 00 Moravská Ostrava

 • Autor: James, E L
  Překladatel: Lišková, Zdenka
  Název: Mister - CZ verze
  Původní název: The Mister
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Erotické romány
  EAN: 9788026912224
  ISBN: 978-80-269-1222-4
  Vazba: vázaná
  Formát:145.00 x 205.00 mm
  Počet stran: 504
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 23. 10. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.