Autoři

Série

Milá Bridget, chci tě

od
Ward, Penelope
 • Milá Bridget,

  píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí.

  Takže tady to je.

  Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů.

  Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech.

  Chci tě.

  Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není.

  Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít.

  Bez otázek.

  Přemýšlej o tom.

  Anebo ne.

  Jak budeš chtít.

  Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře.

  Simon

 • Autor: Ward, Penelope
  Překladatel: Povolná, Darina
  Název: Milá Bridget, chci tě
  Původní název: Dear Bridget, I Want You
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie
  EAN: 9788026909569
  ISBN: 978-80-269-0956-9
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 304
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 17. 10. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.