Autoři

Série

Andělská tvář I.
(Série - Andělská tvář - 1)

od
Körnerová, Hana Marie
 • Charlotta Collierová přijíždí do malého jihofrancouzského města přímo z klášterní školy. Vzhledem ke svému mládí a nezkušenosti se stává ideální obětí ve složité a nebezpečné hře dvou bratrů. Jako manželka staršího z nich přichází na starobylý zámek Mornay, kde během krátké doby dojde k řadě znepokojivých událostí končících podezřelým úmrtím.
  Kolem Charlotty se stahuje síť intrik, které brzy vyústí ve skandál obrovských rozměrů. Ten rozvíří stojaté vody městečka, oživí polozapomenuté děsivé historky a nevinnou mladou ženu postaví na pomyslný pranýř. Veřejné mínění ji odsoudí dávno předtím, než začne soud skutečný.
  Stačí jediné křivé svědectví a vášně doutnající pod povrchem vzplanou, aby navždy rozmetaly pozlátko idylického venkovského života. To, co se dlouhé roky odehrávalo jen v přísně střeženém soukromí, je náhle záležitostí všech.
  Osamocená Charlotta čelící žalobě, která ji může stát život, nečekaně nachází spojence tam, kde by je nejméně čekala…

 • Autor: Körnerová, Hana Marie
  Autor obálky: Černá, Martina
  Série: Andělská tvář
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Andělská tvář I.
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026910077
  ISBN: 978-80-269-1007-7
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 384
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 30. 1. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.