Autoři

Série

Pravidla dohazovačů
(Série - Dohazovači s.r.o. - 1)

od
Dyken, Rachel Van
 • Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do klientky.

   

  Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s. r. o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku.

  Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka.  S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…

 • Autor: Dyken, Rachel Van
  Překladatel: Řeháková, Zuzana
  Série: Dohazovači s.r.o.
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Pravidla dohazovačů
  Původní název: The Matchmaker´s Playbook
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | New Adult
  EAN: 9788026910466
  ISBN: 978-80-269-1046-6
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 336
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 20. 3. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.