Autoři

Série

44 kapitol o 4 mužích
(Série - 44 kapitol - 1)

od
Easton, BB
 • Knižní předloha chystaného seriálu Netflixu, jehož název bude SEX/LIFE, přichází na trh! Tohle o ní říká sama autorka:

  Školní psycholožky nemají psát knihy o sexu. Považuje se to za „neetické“ a „důvod k propuštění“. Máte štěstí, že etika nikdy nebyla moje silná stránka.

  Léta jsem se snažila zpestřit svůj sexuální život, až jsem to nakonec vzdala a spokojila se s deníčkem. Možná můj nádherný, chladný manžel-cifršpión jednoduše nebyl schopný takové vášně, jakou jsem očekávala. Koneckonců, moji bývalí – tatér, později mariňák, později vyvrhel z motorkářského klubu, punkrocker s tváří nevinného děcka, propuštěný z vězení na podmínku, a heavy metalový basák – byli nachlup stejně tetovaní a nabití testosteronem jako hrdinové mých oblíbených romancí. Když už nemůžu znovu prožívat takovou vášeň v reálném životě, můžu o ní aspoň psát. Ne? Nikdo se o tom nemusí dozvědět. Bude to moje malé tajemství.
  No a víte, co se stalo? Můj manžel si tu blbost přečetl.

  A víte co ještě? Začal se s nimi trumfovat.

  Opilá mocí a na pochybnou radu své nejlepší kamarádky a kolegyně jsem začala testovat hranice – vytvářela jsem deníkové záznamy určené přímo k tomu, aby zmanipulovaly Kenovo chování. Většinou reagoval skvěle – až na případy, kdy skvěle nereagoval.

 • Autor: Easton, BB
  Překladatel: Pacnerová, Jana
  Série: 44 kapitol
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: 44 kapitol o 4 mužích
  Původní název: 44 Chapters about 4 Men
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | New Adult | Erotické romány
  EAN: 9788026913009
  ISBN: 978-80-269-1300-9
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 312
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 1. 4. 2020
 • Série 44 kapitol:

  Předprodej do 09. 06. 2020
  Skin
  Detail knihy

   

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.