Autoři

Série

Anna krví oděná
(Série - Anna Korlovová - 1)

od
Blake, Kendare
 • Úspěšná kniha míří na filmové plátno! Více informací najdete zde: klikněte

   

  Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé.

  Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla.

  Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov.

  Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.

 • Ukázka v PDF:

  //baronet.cz/image/data/Ukazky/Anna%20krvi%20odena_ukazka.pdf

 • Autor: Blake, Kendare
  Překladatel: Vašíčková, Andrea
  Série: Anna Korlovová
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Anna krví oděná
  Původní název: Anna Dressed in Blood
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-646-6
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 272
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 23.1.2013
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.