Autoři

Série

Sedmá oběť
(Série - Karen Vailová - 1)

od
Jacobson, Alan
 • Zvláštní agentka Karen Vailová „je číslo, drsná a geniální“ (Tess Gerritsen). Jako vedoucí profilovačka FBI vede Vailová vyšetřování sériového vraha, zvaného „Mrtvé oči“, který terorizuje virginský okres Fairfax.

  Tento psychopat se liší od ostatních podivnou surovostí a důvěrnou, podrobnou znalostí strategie pronásledování FBI. Vailová se liší od svých kolegů životem, který ji naučil tvrdosti a odnaučil kompromisům. Nedávno se rozvedla s manželem, který ji týral, svádí ošklivý boj o svěření do péče a bezmocná je i vůči matčinu zápasu s Alzheimerovou nemocí. Jak ale Vailovou začínají postupně zmáhat její osobní břemena, hrozí i nezdar jejího vyšetřování.

  Teď vkládá poslední naděje do kontroverzního profilu. Ten nasvědčuje tomu, že klíč k vyřešení případu se nalézá u sedmé oběti. Tento klíč však také odemyká tajemství, která mohou zničit Vailové kariéru a odhalit pravdu, k jejímuž přežití možná ani ona nemá dost sil.

 • Autor: Jacobson, Alan
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Pacnerová, Jana
  Série: Karen Vailová
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Sedmá oběť
  Původní název: The 7th Victim
  Žánr: | Beletrie | Thrillery
  EAN: 9788026908234
  ISBN: 978-80-269-0823-4
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 464
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 11. 4. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.