VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v knihovně žádného knihomola.

V naší nabídce najdete romány Moře vzpomínek, Kam včely chodí spát, Švadlenin dar a nejnovější Skřivánek zpívá dál. A POZOR! AŽ DO 15. BŘEZNA 2023 MŮŽETE POUZE V NAŠEM E-SHOPU ZAKOUPIT TYTO KNIHY SE SLEVOU 50 %!

https://baronet.cz/Fiona_Valpy

 Fiona Valpy je jednou z nejúspěšnějších autorek současnosti, jejích knih se prodalo již přes 2 miliony výtisků! Román Skřivánek zpívá dál překročil prodej 150 000 výtisků krátce po vydání, na Amazonu má průměrné hodnocení 4,4*/5 a přes 26 000 recenzí, byl také zařazen do užšího výběru RNA's Historical Romantic Novel Awards 2021, zatímco románu Švadlenin dar se prodalo již 600 000 výtisků a umístil se na předních místech v žebříčcích Washington Post, Wall Street Journal a Amazon. Kniha Kam včely chodí spát dosáhla na 1. místo australského žebříčku Amazon Kindle a byla také zařazena do užšího výběru RNA Goldsboro Books Historical Romantic Novel Awards.

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…