Garance odeslání do Vánoc pro objednávky přijaté do 16.12.2022 – více informací

VÁNOCE S BARONETEM BUDOU JAKO SEN


Všichni to dobře známe. Stres, shon, nákupy, pečení, přípravy – a kde v tom kolotoči najít klidnou chvíli a zásobit se tou pravou vánoční náladou? A od toho jsme tu my a naše vánoční romány. Jsou jako instantní vánoční atmosféra. Stačí se začíst, otočit pár stránek a najednou je to tu. Venku padá sníh, je takové ticho, vy nemusíte řešit, co ještě je třeba a s hrnkem něčeho dobrého k pití vám bude krásně pod dekou s některou z vánočních baronetek. A právě proto je každý rok vydáváme, abychom vás zásobili sváteční náladou a naladili na romantiku, která k Vánocům neodmyslitelně patří. Aspoň jeden vánoční román potřebuje úplně každý, takže jestli už máte ty letošní přečtené, mrkněte se do naší vánoční kategorie, kde najdete ty starší a určitě přijdete na to, že některý z nich jste ještě nečetli. A jaké jsou tedy ty letošní vánoční baronetky?

Je to nádhera, když člověk potká okouzlujícího Nika, který je úplně jiný než většina mužů. Jess se to stalo cestou z vánočního veletrhu hraček. Přisedl si k ní v letadle, a tak ji očaroval, že už ho nechce ze svého života pustit. Dostane Jess šanci, aby z jednoho setkání v letadle vznikla láska na celý život, nebo je to jen mámivé vánoční kouzlo? Jestli vás to chytlo, potřebujete román Zima, kdy jsme se poznali, který napsala Samantha Tonge.


Karen Schaler vám určitě nemusíme představovat, protože už ji dobře znáte. Autorka scénáře Vánočního prince z Netlixu pro vás tento rok má Královskou vánoční pohádku, a jestli jste ji ještě nečetli, přišli jste o hodně. Kouzelné městečko, hrad jako z pohádky, královský ples a pohledný princ, to je to poslední, co by newyorská reportérka Kaylie čekala, když zamířila za pracovním úkolem do Evropy. Až na místě ji čekalo překvapení: cílem její výpravy se stal malý státeček Tolvánie a hostitelem samotná královská rodina!


Vesnička Willow Bay vás okamžitě uchvátí svou kouzelnou polohou, proměnlivým mořem, tajemnou minulostí i půvabnými tradicemi společenského života. Je jako stvořená pro nový začátek, jaký Annie potřebuje ze všeho nejvíc. Nechá město i svůj starý život za zády a vydá se vstříc neznámému. Že máte taky chuť něco takového udělat, ale schází vám kuráž? Pak si přečtěte Zimu nejistých nadějí od Jenny Bayliss.


Už máte chuť začít si číst? Tak si pojďte vybrat některou vánoční baronetku a užijte si krásné předvánoční období, protože se správnou knihou jsou každé Vánoce jako sen.

Aktuality

archiv aktualit

VÁNOČNÍ PROVOZ

Vážení zákazníci,pokud si přejete obdržet knihy do Vánoc, zašlete nám objednávku co nejdříve. V letošním roce garantujeme včasné vyexpedování v níže uvedených termínech:Garance vyexpedování do Vánoc p…

VÁNOCE S BARONETEM BUDOU JAKO SEN

Všichni to dobře známe. Stres, shon, nákupy, pečení, přípravy – a kde v tom kolotoči najít klidnou chvíli a zásobit se tou pravou vánoční náladou? A od toho jsme tu my a naše vánoční romány. Jsou jako…

UKÁZKA Z HITU KRÁLOVSKY V HÁJI

Letos odstartujeme novou sérii Royally od Emmy Chase. A že se máte na co těšit! Už první díl Královsky v háji nasadí laťku hodně vysoko. Floutka Nicholase, korunovaného prince z Wessca, si zamilujete …